[#1] Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)
https://amigatronics.wordpress.com/2019/03/24/amigatronics-virtual-interview-with-paolo-cattani-the-alien-bonus/
[#2] Re: Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)

@fondriesete, post #1

VGP2 mógłby w sumie sportować dla Warposa/Warp3d, jakieś sonnety G3 czy Voodoo3 mysle że by uciągnęły tę grę po scięciu rozdziałki do 640x480 (no i bez HD packa). Ogólnie całkiem sympatyczny człowiek.
[#3] Re: Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)

@michal_zukowski, post #2

Myślę że spokojnie, na Efice grało się całkiem dobrze w 1024x768 (bo tyle miała natywnej moja 15”).
[#4] Re: Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)

@michal_zukowski, post #2

Virtual Grand Prix pamiętam z Amiga Computer Studio.
[#5] Re: Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)

@Hexmage960, post #4

Dał nam także bezprecedensową grę.
Demo, tylko jedna faza. Thunderhell. Download in interview
[#6] Re: Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)

@fondriesete, post #5

Próbowałem uruchomić sobie VirtualGP i zobaczyć jak to będzie wyglądało ale mam mały problem. Uruchamiam grę, jest LOADING... i potem intro później znów pojawia się ekran LOADING... i na tym koniec. Nic się nie wczytuje i tak sobie wisi. Ktoś ma pomysł dlaczego?
[#7] Re: Wywiad z Paolo Cattani (The Alien) Twórca gry Virtual GP Amiga AGA(1999)

@nostrum666, post #6

Here a recent thread, with a similar problem solved.
http://eab.abime.net/showthread.php?p=1315526#post1315526
Oto najnowszy wątek, z podobnym problemem rozwiązanym.
Przy okazji wydaje się, że istnieje wersja WHDLOAD 190 meg
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem