[#1] TIPS&TRICKS w Cywilizacji.
Znalazłem kiedyś stronę na której były fajnie rozpisane różne pozycje w pliku sav.
Grając chciałbym wzmocnić jedną z cywilizacji, bo zanim zrobiłem ,porządek' zostało jej tylko jedno bardzo liche miasto. Niestety nie pamiętam który offset odpowiadają za ,państwowość'. Mapę chyba też można było poedytować.
[#2] Re: TIPS&TRICKS w Cywilizacji.

@Rafał A-3000, post #1

No to skoro kiedyś znalazłeś, to dlaczego się nie podzieliłeś i nie podesłałeś do działu Teleport? szeroki uśmiech

Jeżeli do wieczora nikt nie namierzy, poszukam w magazynach z tamtego okresu.

Znalazłem tylko coś takiego link

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 06:05:53 przez mailman
[#3] Re: TIPS&TRICKS w Cywilizacji.

@Rafał A-3000, post #1

Może to się do czegoś przyda. Jest tam fragment "Hack the Save File". Podobno save files na PC i Amidze były "takie same", ale pewności nie mam. Grałem tylko na Amidze. Podany wyżej link znalazłem w tym wątku na innym forum.
[#4] Re: TIPS&TRICKS w Cywilizacji.

@Rafał A-3000, post #1

Tu
[#5] Re: TIPS&TRICKS w Cywilizacji.

@Adinfo, post #3

" Podobno save files na PC i Amidze były "takie same", ale pewności nie mam."
Tak, byly takie same - grzebalem w amigowych savach uzywajac poradnika z Secret service do wersji pecetowej ;]
[#6] Re: TIPS&TRICKS w Cywilizacji.

@Adinfo, post #3

Spróbuję to jakoś dopasować ale strona którą pamiętam była na pewno po polsku. Może jeszcze sobie przypomnę gdzie to widziałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem