kategoria: Instalacja gier
[#1] GameHD - instalki do gier
Przeglądając ostatnio dyskietki, które kiedyś dostałem od sąsiada, natknąłem się na ciekawy egzemplarz. Jest tam program pt. Executor1.0 a do tego kilka instalek gier i nie są to instalki WHDLoad. Są tam instalki dla:
-Aladdin
-Chaos2 (nie ma pliku readme ale zakładam że to dla Chaos Engine 2)
-Desert Strike
-Lotus3
-Lotus
-SotB3
-Pinball Dreams
-Under Pressure
-Walker
Nie testowałem tego, ponieważ potrzeba oryginałów do instalacji a u mnie ich niestety nie ma za wiele, ale jeżeli ktoś chciałby się tym pobawić to tutaj można zassać ADF.
[#2] Re: GameHD - instalki do gier

@nostrum666, post #1

JOTD

http://jffabre.free.fr/amiga/patches.html


Executor to program do odpalania skryptów amigados.

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2019 21:43:17 przez Norbert
[#3] Re: GameHD - instalki do gier

@nostrum666, post #1

Nie pamiętam z jakiej płyty to miałem, ale miałem lha z 3ma Lotusami razem do odpalania z twardziela. Z jednej ikonki otwierał małe okienko z wyborem którego Lotusa chcesz uruchomić.

A Desert Strike chyba miał chyba instalkę na ostatniej płycie. Choć może źle pamiętam.
[#4] Re: GameHD - instalki do gier

@ZbyniuR, post #3

Może miałeś po prostu kolekcję Lotus Trilogy?

Swego czasu przed JST i WHDLoad było sporo łatek do gier aby były na twardy dysk, ale większość miałą problemy z działaniem na konfiguracjach mocniejszych niż trochę FASTRAM.

Desert Strike na ostatniej płycie? A na ilu płytach był?
[#5] Re: GameHD - instalki do gier

@Solo Kazuki, post #4

Hehe, faktycznie napisałem płycie.
To musiał być wielki Desert i wielki Strike.

Pewnie Trilogy, ale nie pamiętam na czym to było, może na ACS?

Co do łatek i fastramu to mam inne doświadczenia.
Największy problem z brakiem kompatybilności był po przesiadce między WB 1.3 na 2.0, zwłaszcza jeśli ten 2gi nie miał fastu.
Następnym problematycznym krokiem była przesiadka ze 030 na 040.
Nieraz najłatwiejszym obejściem problemu było wyciągnięcie turboski.

Nie kojarzę tytułu który chodził na 020, a na 030 nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem