kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Neuronics - poziom 47
Gram sobie w Neuronics i zaciąłem się na poziomie 47 (kod: KFHMAE). Nie bardzo wiem jak połączyć wszystkie symbole, które występują w liczbie trzech sztuk (księżyce, litery P i symbole żeńskie). Daję radę połączyć dwie "trójki", ale brakuje mi miejsca na trzecią. Ktoś przeszedł ten poziom?

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 10:38:18 przez PopoCop
[#2] Re: Neuronics - poziom 47

@PopoCop, post #1

Zajebista gra. Da radę przejść ten level.
Pierwsza podpowiedź:

Litery P na prawej stronie robisz (w rogu) razem z symbolem typu 2 ze slashem, który znika na prawej stronie na dole (ten symbol to chyba znak jupitera ?).

Potrzebujesz następnej podpowiedzi ? Jakby co to mam nagrany cały filmik mogę Ci przesłać na pocztę jak chcesz, daj tylko znaka, email w profilu jakby co.
[#3] Re: Neuronics - poziom 47

@asman, post #2

Przeszedłem poziom i to nawet bez podpowiedzi. Ale dzięki za zainteresowanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem