[#1] The CRPG Book: A Guide to Computer Role-Playing Games - wysyłka książki
Czy zamawial ktoś z forum tą książkę?
Własnie odebrałem przesyłkę i otrzymałem samą książkę. Liczyłem na dodatki typu plakaty itp. a tu Czyżbym się nie załapał w pierwszej tysiączce? Może ktoś miał więcej szczęścia?
[#2] Re: The CRPG Book: A Guide to Computer Role-Playing Games - wysyłka książki

@Rafał A-3000, post #1

Hej,

Ja niestety jestem na urlopie poza krajem, a właśnie dostałem potwierdzenie, że dotarła ;)

Mogę się mylić bo to już dawno temu zamawiałem, ale dodatki były chyba w edycji kolekcjonerskiej, a w standardowej sama książka. Ja przynajmniej mam w głowie to, że niczego poza książką nie powinienem się spodziewać :)

Będę w Polsce za półtorej tygodnia, więc jak otworzę paczkę to mogę się podzielić wrażeniami :)
[#3] Re: The CRPG Book: A Guide to Computer Role-Playing Games - wysyłka książki

@Splavinho, post #2

Jeśli to szło przez payu to chyba też wziąłem samą książkę. Nie wiem jaka była cena kolekcjonerska ale do przelewu pasuje cena samej książki. Tak dawno to zamawiałem, że już nie pamiętam. :)
Edit: Nie mogę coś się zalogować, a w poczcie ciężko wśród reklam dojść co zamówiłem.

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 21:45:58 przez Rafał A-3000
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem