kategoria: WHDLoad
[#1] B.C. KID
Witam wszystkich szeroki uśmiech
Jako, że jest to mój pierwszy post tutaj, z góry przepraszam jeśli umieściłem go w złym dziale.
Tak, jak w tytule, poszukuję gry B.C. KID w formacie adf, działającej na A1200. Starałem się szukać, lecz wszystkie wersje, które znalazłem nie działają na AGA. Posiadam oryginalne dyskietki, ale wchodzą tylko na A500
Z góry dziękuję

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 22:02:45 przez lincoln06
[#2] Re: B.C. KID

@lincoln06, post #1

Na BCKid grałem na A600, sprawdź, czy ci ruszy po uruchomienia tkzw. A500 emulatora, który to wgrywa kickstart z A500 do pamięci, było kilka rodzajów, najbardziej znany to chyba skick.
[#3] Re: B.C. KID

@sanjyuubi, post #2

Jest gdzieś do tego jakaś instrukcja obsługi? Dopiero zaczynam z Ami i trochę zielony jestem
[wyróżniony] [#4] Re: B.C. KID

@lincoln06, post #1

Spróbuj w Early startup menu (trzymaj oba klawisze myszy w trakcie resetu - pojawi się menu)

- w Display Options wybierz Original Chipset (czy jakoś tak)
- w Boot Options zaznacz Disable CPU Cache

Może pomoże. Z wieloma gierkami z a500 pomaga.
[#5] Re: B.C. KID

@mastaszek, post #4

A jeżeli nie pomoże, to zostaje już tylko WHDLoad (a więc instalacja na dysku twardym).
[#6] Re: B.C. KID

@mastaszek, post #4

Wielki browar w pamięci szeroki uśmiech zatrybiło można zamykać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem