[#31] Re: Czemu RTCW Reborn (AmigaOS4) nie przypomina wersji PC?

@recedent, post #27

Trochę o tym piszę, na OS4 Reborn wygląda jakby dostał tylko tekstury HD. Niech ktoś przeportuje Dooma 3. Dalej prehistoria, ale jednak silnik o generację nowszy. No ale do tego potrzeba pełnego OpenGL a nie komórkowego ES,a.
[#32] Re: Czemu RTCW Reborn (AmigaOS4) nie przypomina wersji PC?

@Private_Public, post #31

Mam wrazenie ze brakuje bump-mappingu (i paru innych rzeczy).
No ale jak napisales wyzej, karty sa obslugiwane ale nie w 100% (oczywiscie lepiej miec niz nie miec).
[#33] Re: Czemu RTCW Reborn (AmigaOS4) nie przypomina wersji PC?

@recedent, post #1

Witam. Jestem twórcą modyfikacji pod tytułem Reborn To Castle Wolfenstein. Przez przypadek znalazłem ten wpis w Google i chciałbym rozwiać wasze wszelkie wątpliwości.

Moja modyfikacja jest tworzona TYLKO I WYŁĄCZNIE pod PC.
Ktoś po prostu zrobił sobie port mojej modyfikacji (wersji beta z 2015) na Amigę i ja osobiście nie mam z tym nic wspólnego
Dlatego na Amidze wygląda to tak, a nie inaczej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem