[#1] Coś zostało ze dawnych projektów? Wasze zapamietane projekty...
Witam , chciałem po dłuższej przerwie na PPA otworzyć temat o starych projektach gdyż w swojej biblioteczce odkopałem Amiga Komputer Studio z bodaj '99 i jest tam spory opis gry , która "na pewno miała powstać". Chodzi o całkiem ładnie jak wynika z renderów 3D lokacji "Contact". O grze opowiada bodaj raytracer Trairor (mogę się mylić bo nie mam teraz pisma przed sobą). A wiem , ze On był chyba jednym z aktorów gry "Zdrajca" która wyszła. Ktoś coś wie? I może macie inne zapamiętane takie projekty , które już już wychodziły.... i czy może teraz wyszły?
[#2] Re: Coś zostało ze dawnych projektów? Wasze zapamietane projekty...

@xtro, post #1

Traitor :)
[#3] Re: Coś zostało ze dawnych projektów? Wasze zapamietane projekty...

@xtro, post #1

Poczytaj tutaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem