kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam gry strategiczne
Witam szukam 2ch gier z młodości
1. to strategia w czasach I wojny św (pamiętam że był długi tytuł) wiem że to niewiele

2. druga gra z dzieciństwa, tu pamiętam że władaliśmy "królestwem" i walczyliśmy w latających statkach / sterowcach coś w tym stylu


Ostatnia aktualizacja: 16.05.2020 18:15:03 przez mike100

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2020 18:15:46 przez mike100
[#2] Re: Szukam gry strategiczne

@mike100, post #1

AD2 . Eeee, Thorgala chyba nie było na Amigę...
[#3] Re: Szukam gry strategiczne

@mike100, post #1

2. Storm master
a co do 1., to podaj wiecej info bo tak to kicha
[#4] Re: Szukam gry strategiczne

@mike100, post #1

HistoryLine 1914-1918
Storm Master
[#5] Re: Szukam gry strategiczne

@vojo, post #2

Eeee, Thorgala chyba nie było na Amigę..


nie nie chodzi o thorgala tylko o latające statki (sterowce), pamiętam że były różne typy wysyłało się je do atakowania wrogów
[#6] Re: Szukam gry strategiczne

@Don_Adan, post #4

HistoryLine 1914-1918
Storm Master


dokładnie o to mi chodziło, kurcze jak pamięć potrafi płatać figle wielkie dzięki za błyskawiczną odpowiedz
[#7] Re: Szukam gry strategiczne

@mike100, post #6

HistoryLine - bardzo lubiłem tę grę. Do dzisiaj lubię :)
[#8] Re: Szukam gry strategiczne

@selur, post #3

Piękna grafika ale byłem cienki nic mi nie poleciało :D
[#9] Re: Szukam gry strategiczne

@juen, post #8

Storm Master napiszę.To była pierwsza gra która odpaliłem na mojej pierwszej Amidze czyli A600;Ojciec w salonie podłączył do dużego kolorowego telewizora intro z gry wbiło mnie w ziemię i stwierdziłem że kupiliśmy b.dobry komputer

Byl też mój brat i kumpel wszyscy odjechaliśmy.,Ta gra okazała się na początku trudna ale później pamiętam że mój brat ostro w nią pykał i opowiadał co trzeba w niej robić .

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2020 00:02:16 przez Jupiler
[#10] Re: Szukam gry strategiczne

@Jupiler, post #9

Uwielbiam storm master, grałem za czasów podstawówki, uwielbiałam robic te "sterowce" ok, racja
Pora sobie przypomniec jak sie w to grało OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem