kategoria: Szukam gry
[#1] Suicide Speed [TimSoft]
Witam,

od jakiegoś czasu poszukuję jakichkolwiek informacji o grze rodzimego studia Timsoft.

W jednym z archiwalnych numerów SS trafiłem w końcu przypadkowo na reklamę gry, zawierającą wizrunek pudełka. Gra nazywa się Suicide Speed i była klonem MicroMaschines (zręcznościowa ścigałka, widok z góry).

Nie mogę jednak znaleźć praktycznie żadnych wzmianek o niej. Jedyne co onalazłem sam, oraz przy wsparciu innych osób z sieci to wzmianka na PrePedii Zasugerowano mi, że gra mogła być bootlegiem zagranicznej produkcji :)

Niżej zamieszczam, wspomnianą reklamę z grą. Gra była na dwóch dyskietkach 3,5, pudełko było identyczne jak reklama. Ja sam grałem w ten tytuł na PC, ale wychodził również na Amigę.

Być może ktoś z forum pamięta tą grę, albo ma jakieś informacje na jej temat.

Pozdrawiam.

[#2] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@Palwed, post #1

Watpie, zeby ta gra byla na Amige. W zadnym katalogu TimSoftu jej nie ma z tego co pamietam. To jest raczej PC-towa gra, ale nawet na PC-ta jej nie znalazlem.
[#3] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@Palwed, post #1

"duzy dynamizm gry - szczegolnie w trybie znacznego zblizenia trasy"

to na pewno nie byla gra na Amige.
[#4] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@selur, post #3

[#5] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@selur, post #3

No tak, bo nie da się zakodować zbliżenia hihi.
[#6] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@Palwed, post #1

Nasz user portalu przeprowadził wywiad z właścicielem kiedyś:

link

Można uderzyć do "Crocodylusa" i prosić o udostępnienie namiarów na właściciela firmy TImsoft.

On udzieli najlepszych informacji.

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 17:39:05 przez Hubez

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2020 17:39:29 przez Hubez
[#7] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@Hubez, post #6

Cześć wszystkim
Grę o której mowa można pobrać stąd - https://www.old-games.ru/game/download/11103.html
1
[#8] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@MrPepka, post #7

No tak, ale w wersji na PC.
[#9] Re: Suicide Speed [TimSoft]

@Norbert, post #8

OK, a są jakieś dowody na istnienie wersji tej gry na Amigę? Mało jest informacji o tej grze praktycznie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem