[#1] Damage Wolf 3D
Kiedyś długo szukałem po necie i nie znajdywałem. Może nie do końca gra, ale takie demko silnika. Pamiętam jak jarałem się nim strasznie. Lata 90'te Kupiona dyskietka z jakimś stuff'em shareware z ogłoszeń chyba z Amiga Computer Studio.

Jeden film ze skaszanioną grafiką (U mnie kiedyś na A1200 z Elbox 1230 pamiętam chodziło to bez błędów)



Ostatnia aktualizacja: 11.07.2020 11:54:24 przez siudym
[#2] Re: Damage Wolf 3D

@siudym, post #1

Niezła ciekawostka. Nie widziałem tego nigdy. Przy okazji przypomniałeś mi jak kiedyś jako dzieciak odwiedzając różne sklepy komputerowe, natrafiłem w jednym z nich na włączoną A1200 i leciało sobie jakaś procedurka 3D, choć wyglądała jak gra, ale żadna ze znanych mi. Charakterystyczna rzecz to bliżej było temu do Wolfa3D niż Dooma, widać było jakieś krzyże na cmentarzu czy coś podobnego. Nigdy potem na to nie natrafiłem.
[#3] Re: Damage Wolf 3D

@siudym, post #1

To demko jest na aminecie.
Błędy są dlatego że włączone jest JIT w emulatorze.
Po jego wyłączeniu działa poprawnie, tak jak na oryginalnej Amidze.
[#4] Re: Damage Wolf 3D

@Norbert, post #3

Sprawdziłem przed chwilą- sympatycznie to chodzi na A1200 z FASTEM ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2020 14:52:08 przez BULI
[#5] Re: Damage Wolf 3D

@BULI, post #4

Tam chyba nigdzie nie bylo opisanych klawiszy, ale mozna skakac, zmniejszac okno oraz wielkosc pixela (od 1:1 do 2:2). I chyba tylko tyle.
[#6] Re: Damage Wolf 3D

@siudym, post #5

W read_me jest info o klawiszach, można też patrzeć w górę i dół ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem