kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya
Jestem na misji 4 i za nic w świecie nie umiem znaleźć 2 lockup key do uwolnienia drugiego zakładnika ktoś wie gdzie znajduje sie ten lockup key? szukam już 3 godziny i nie wiem czy to bug w tej wersji gry, ktoś grał i pamięta? Dziękuje za pomoc.
[#2] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Amcio, post #1

Musisz udać się do Translink 1, na prawo masz zbrojownię a w pomieszczeniu na południu leży Lockpick.
[#3] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@prophesore, post #2

Ty mówisz o lockpicku (zaznaczyłem na zielono) a mi chodzi o lockup key (zazanaczyłem na czerwono) link, misje można ukończyć również zabijając tego zakładnika ale nie chce w ten sposób jej kończyć, Dzięki za pomoc.
[#4] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Amcio, post #3

Najlepsze jest to że nie mogę użyć cheatów w wersji shareware nawet jak bym chciał szeroki uśmiech, a przejechałem wszystkie pomieszczenia mega blasterem i nic nie znalazłem.
[#5] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Amcio, post #4

Myślę, że zainteresuje Cię ta strona:

http://www.vulcan.co.uk/english/games/uropa2/f-lev1.htm

Jest to strona firmy Vulcan Software. Są tam solucje do wszystkich gier Vulcanu.

Ten link prowadzi do solucji Uropa2. Co prawda jakby brakowało misji 4 i 5, ale może znajdziesz tam to, czego szukasz.

Jeżeli nie znajdziesz, to można poszukać solucji gdzie indziej, np. w magazynie Amiga Computer Studio.
[#6] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Hexmage960, post #5

Wielkie Dzięki!, Tą solucje ze strony vulcan znam ale nie wiedziałem o solucji w Amiga Computer Studio, w którym dokładnie numerze?
[#7] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Amcio, post #6

Tą solucje ze strony vulcan znam ale nie wiedziałem o solucji w Amiga Computer Studio, w którym dokładnie numerze?

Szczegółowy opis tej gry "pod lupą" jest w numerze 1/1998 - dotyczy to wersji komercyjnej. W numerze 3/1997 jest opis wersji shareware tej gry. Nie jest to jednak solucja.
[#8] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Amcio, post #3

W jednym z pomieszczeń, w Toilet lub okolicy, na północnej ścianie są drzwi które są zamaskowane przez Hologram Projector, podchodzisz podnosisz i za nimi masz Lookup Key.
[#9] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@prophesore, post #8

Mówisz o tych drzwiach link? stamtąd właśnie jeden lockup key mam a szukam drugiego, Dzięki za pomoc.
[#10] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@Amcio, post #9

No to trzeci raz. Niestety drugiego Lookup Key nie ma - a przynajmniej ja nie znalazłem. Aby skończyć misję musisz jednak zabić jednego z więźniów.
[#11] Re: Uropa 2 - misja 4, wersja shareware, nie umiem znaleźć drugiego lockup keya

@prophesore, post #10

Niestety, uratowałem wszystkich więźniów w grze oprócz tego jednego, grę ukończyłem bez żadnych cheatów, Dzięki wszystkim za pomoc.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem