kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Alien Breed Tower Assault
Witam,Czy ktoś się orientuje gdzie znajduje się krypta w store zone 4 ,którą można przejść do security zone 4? Podobno jest gdzieś koło odwróconej litery V namalowanej na ziemi, ale nie wiem której dokładnie( jest ich kilka). Niszczę 3 generatory,włącza się samodestrukcja etapu i potem mam tylko jedno wyjście przez corridor 8 do military zone 3.Koło tych liter wchodzę wszędzie w ściany oraz strzelam do nich i nie mogę znaleźć wejścia do krypty
[#2] Re: Alien Breed Tower Assault

@Peter2000, post #1

To jest mapa tego etapu
http://hol.abime.net/pic_full/gamemap/3201-3300/3240_gamemap10.png
[#3] Re: Alien Breed Tower Assault

@Peter2000, post #2

Podbijam to pytanie bo właśnie gram i też nie mogę znaleźć w tym store zone 4 tej sekretnej krypty a z desperacji przytuliłem się już do wszystkich ścian na tym poziomie. Nigdzie też nie mogę znaleźć żadnego nagrania czy opisu który by to dokładnie tłumaczył. Gram w wersję z the company, może tam jest jakiś błąd bo w store zone 2 też miałem problemy-za pierwszym razem teleport przenosił mnie zamiast do pomieszczenia z bonusami gdzie indziej, dopiero jak czas się skończył i level się zrestartował(a chyba powinien być po prostu wybuch i game over, zresztą te poziomy store zone to chyba były zbugowane pamiętam że miałem problemy jak lata temu próbowałem tę grę przejść) to już było normalnie
[#4] Re: Alien Breed Tower Assault

@Pootas1985, post #3

Sprawdz na wersji IPF bo mi to wyglada na kwestie zabezpieczenia gry. Jesli jest dobrze zrobione, to moze tak gra nietypowo dzialac.
[#5] Re: Alien Breed Tower Assault

@Pootas1985, post #3

thecompany mają czasami obugowane wersje, np Napalm - nie dało się ukończyć jednej misji (to akurat była wina braku patcha) z kolei Bograts crashował na 30 którymś poziomie, więc to może być tego kwestia.

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2021 22:41:21 przez Amcio
[#6] Re: Alien Breed Tower Assault

@Amcio, post #5

Na ten bug w bogratsach też pamiętam trafiłem na niego i się zdenerwowałem bo jednak pół gierki za mną było.
Sprawdzę pewnie na jakiejś innej wersji, najlepsza to chyba będzie ta cd32 w sensie najpewniejsza?
Bo tak jak czytałem to nawet oryginalna gra była trochę zabugowana
[#7] Re: Alien Breed Tower Assault

@Pootas1985, post #6

Wogóle piracka wersja alien breeda 1 była też obugowana, spróbuj wersji z whdownload, lol albo kup oryginał
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem