kategoria: Instalacja gier
[#1] patche do Heretic II
Ma ktoś jak w tytule? Mam oryginał gry, chciałem zarejestrować się na Hyperionie, nawet wysłałem maila z prośbą o rejestrację i serialem z mojego egzemplarza ale zostałem potraktowany ciepłym moczem. Nie mogę za cholerę tego wystartować, giera szuka plików które nie istnieją: bumper.smk.bsp i bumper.smk.sav.
[#2] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #1

Ech, znikąd pomocy. Już sobie znalazłem. Gra działa.
[#3] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #2

To daj rozwiązanie dla potomnych.
[#4] Re: patche do Heretic II

@mwb113, post #3

No patcha potrzebowała i tyle. Hajpperion mnie olał, więc ukradłem z tpb tego patcha.
[#5] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #4

Ciąg dalszy sprawy. Hyperion mnie nie olał, choć odezwali się dopiero dzisiaj. Poprosili o fotki mojego oryginału. Zobaczymy co będzie dalej.

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 12:47:24 przez fazior
[#6] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #5

No to czekamy na werdykt
[#7] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #5

Ciąg dalszy sprawy. Hyperion mnie nie olał, choć odezwali się dopiero dzisiaj. Poprosili o fotki mojego oryginału. Zobaczymy co będzie dalej.


Olał Cię ten kto sprzedał grę, bo powinien przed sprzedażą wyrejestrować swojego seriala ze strony Hyperionu. Dwa razy tego samego zarejestrować się nie da, przypuszczalnie dlatego Hyperion chciał fotki by mieć podkładkę w celu wyrejestrowania poprzedniego właściciela.
[#8] Re: patche do Heretic II

@MUFA-amigaone-pl, post #7

Gorzej. Zacząłem sprawdzać po sieci jak wygląda wydanie Heretica 2 dla Ami i niekoniecznie to co mam w domu to jest oryginał. Mam w pudełku po dvd, płyty wyglądają na tłoczone. Freespace jest w takiej wersji, mam oryginał, zarejestrował się bez problemu. Ale na obrazkach w sieci wydanie titan computer Heretica 2 jest dużo ładniejsze, w tekturze z obszerną instrukcją na papierze. Może jednak była jakaś bieda wersja wydana jak Freespace? A może zostałem zrobiony w bambuko. Zobaczymy.
[#9] Re: patche do Heretic II

@MUFA-amigaone-pl, post #7

Mufa, kupowałeś może u nich Shogo pod 4.1? W paczce do zaciągnięcia jest też wersja 3.1?
[#10] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #5

Ponad dwudziestoletnia gra i chce się komuś oglądać zdjęcia płyty aby wysłać "patcha"...

Ty uważaj bo jeszcze SWAT team na Ciebie naślą
[wyróżniony] [#11] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #9

No ja mam Heretica w pudle, w wydaniu takim jak tutaj, nie wiem czy były inne.

A co do Shogo, to w paczce dla AmigaOS 4 nie ma wersji dla AOS 3. Chociaż chyba jeśli kupisz wersję dla AOS 4, to z automatu dostajesz też dostęp do AOS 3. No ale lepiej to zweryfikuj bo ja pewny nie jestem. Co prawda na stronie Hyperionu mam dostęp do plików jak na obrazku, ale ja obok zakupu Shogo dla AOS 4, wcześniej zarejestrowałem też Shogo dla AOS 3. I w sumie nie musiałem kupować wersji natywnej, bo dla tych co mieli zarejestrowaną wersję dla AOS 3, wersja dla AOS 4 była darmowa (to akurat wiem na pewno).

[#12] Re: patche do Heretic II

@MUFA-amigaone-pl, post #11

Dzięki serdeczne.
[#13] Re: patche do Heretic II

@XoR, post #10

Ja z tym nie mam problemu, tzn. z wysyłaniem zdjęć.
[#14] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #13

Tylko nie wiadomo czy chcą zdjęcia gry, czy może Twoje.
Lepiej dokładnie sprawdź.
[#15] Re: patche do Heretic II

@WojtekX, post #14

Tylko nie wiadomo czy chcą zdjęcia gry, czy może Twoje.
Lepiej dokładnie sprawdź.


Ha, ha No to FAZA, albo po Faziorze
[#16] Re: patche do Heretic II

@BULI, post #15

Jeszcze nikt nie przyjechał, ale czas reakcji w onej Belgii dalekiej nie jest najszybszy. Może moi potomkowie dostaną odpowiedź:).
[#17] Re: patche do Heretic II

@fazior, post #16

Całe szczęście, że o potomstwo już zadbałeś - zatem jesteś przygotowany na wszystko.
[#18] Re: patche do Heretic II

@recedent, post #17

Niezła korespondencja z tego wyszła, na 9 maili z długimi okresami milczenia, udało się. Mój Heretic II jest oryginałem, czyli było też wydanie w pudełku po DVD. Mam dostęp do paczy, tylko partycja z grą padła:D. Pfsdoctor już robi robotę, także może uda mi się doprowadzić grę do ładu - mam kaszanę zamiast obiektów 3de.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem