[#1] sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV
Cześć,

Czy w tej grze da się sterować postacią za pomocą pilota CDTV? Gra się uruchamia, ale postać nie reaguje na kontroler. Używam dedykowanej wersji gry na CDTV.
[#2] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@davidtychy, post #1

Jesli pilot jest sprawny lacznie z calym torem IR to podejrzewam ze powinno dzialac.
Zmien tryb pracy kontrolera przyciskiem Joy/Mouse i sproboj ponownie.
[#3] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@Phibrizzo, post #2

Pilot jest sprawny, bo działa on np. z "Defender of the Crown".
[#4] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@davidtychy, post #3

"Defender of the Crown" dziala z myszka, jak sie nie przelacza na joy to znaczy ze kondesator do wymiany bo jego ciekniecie powoduje przestawienie sie pada w tryb myszki.
[#5] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@michal_zukowski, post #4

Pilot działka również w odtwarzaczu CD, tzn. za pomocą "kierunków" mogę przełączać się pomiędzy opcjami. Czy w odtwarzaczu pad działa również w trybie myszy?
[#6] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@davidtychy, post #5

tak, uruchom jakis joytester z aminetu
[#7] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@michal_zukowski, post #6

Nie wiem, jak to się stało, ale pilot zaczął nagle działać w tej grze :) Dla mnie temat jest zamknięty.
[#8] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@davidtychy, post #7

Kondensator w pilocie wymieniony?
[#9] Re: sterowanie pilotem w Prehistorik CDTV

@Bartek2075, post #8

Nie, nie wymieniałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem