kategoria: Szukam gry
[#1] Poszukuję mało popularnej gry platformowej
Witam poszukuję mało popularnej gry 2D na amigę w której grało się żółtą (bądź złotą ) postacią ,która wystrzeliwało się 3 typy broni ( a przynajmniej w pierwszym poziomie tak jest). Napisze dodatkowo iż główny bohater gry występuje zaraz na intrze tytułowym gry.

Na planszy znajdują się 3 typy przeciwników: Nie pamiętam dwóch ale wiem że jedna z nich to były roboty i w zależności jaką broń się zebrało to takich przeciwników dało się zbić.

Aby zobrazować to bardziej to gdy wystrzeliłem bronią niszczącą roboty to je naturalnie zbiłem natomiast jeżeli uderzyłem je inną bronią to zmieniały postać na resztę z dwóch i trzeba było zdobyć broń tę właściwą aby zbić przeciwnika.

O ile dobrze pamiętam broń zdobywało się poprzez wpadnięcie do jednej z przepaści ale pewności nie mam.

Dodatkowa informacja: Cały ekran planszy jest widoczny na ekranie a nie przechodzi się z prawo do lewo albo odwrotnie


Jeżeli potrzebne jakieś dodatkowo informację proszę pisać będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam szeroki uśmiech
[#2] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #1

Kiedy w to grałeś i na jakiej Amidze?
[#3] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #1

Virocop?
[#4] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Koyot1222, post #3

Przecież napisał Ci, że nie przesuwa się ekran w prawo i lewo.
[#5] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@ingenic, post #4

Może mu się wydawało wtedy, że się nie przesuwa
Złoty bohater występujący w intro , przełączanie broni, walka z robotami by się zgadzało.
[#6] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Koyot1222, post #3

Ojj niestety zdecydowanie nie to. Gra o której pisze bardziej przypomina "Mario Bros" tylko że jak pisałem wyżej sa 3 typy wrogów i niszczy się ich bronią.

Grałem to jakieś z minimum 15 lat temu na Amidze 500.

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 06:23:45 przez Daro94

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 06:26:44 przez Daro94
[#7] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #1

Może Flood ?

lub Paradroid 90 ?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 07:21:28 przez ingenic
[#8] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #1

Złota postać widoczna już w intrze:

Atlantyda

Poza tym niestety nic się nie zgadza z Twoim opisem. Pamiętasz może jakiego rodzaju to były bronie? Kusza? Lasery?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 07:50:36 przez mastaszek
[#9] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #1

Pamiętasz ile gra zajmowała dyskietek, logo wydawcy itp?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 10:38:59 przez amikoksu
[#10] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@amikoksu, post #9

Niestety żadna z tych gier nie pasuje. Była to gra na 1 dyskietkie. Logo wydawcy niestety nie pamietam.
A co do broni to też średnio pamietam roboty chyba sie laserami pokonywało. Wiem na pewno że to nie były Kusze.


Podkreślam podobne do "Mario Bros" nie "Super Mario Bros".



Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 12:05:54 przez Daro94
[#11] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #10

Podkreślam podobne do "Mario Bros" nie "Super Mario Bros".


Może któraś z tych? https://hol.abime.net/hol_search.php?N_ref_genre_subcategory=68
[#12] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@forge, post #11

Dziekuje chodzilo o Match Patch
[#13] Re: Poszukuję mało popularnej gry platformowej

@Daro94, post #12

To jest siła Polskiego Portalu Amigowego. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem