[#1] Amiga600HD WHDLOAD SWOS
Witam

Na start moja konfiguracja:
A600HD z CF ( Sandisk 4GB) 4 partycje po 900MB + 9,5 FAST RAM.

A mianowicie mam problem grą SWOS w wersji WHDload. Używałem różnych wydań gier w WHDload i nadal jest to samo, czyli w sytuacjach podbramkowych gra mocno spowalnia. W wersji dyskietkowej gra śmiga normalnie. Próbowałem sam to rozwiązać próbując ustawiać pamięć fast na 5,5mb i innych trików ale to nic nie pomaga, może coś trzeba w ustawianiach whdload ustawić, pomijając odpowiedzi wymień kondziki itp odpadają sprzęt odpowiednio przygotowany i z innymi grami brak problemu POMOCY !!!!!
[#2] Re: Amiga600HD WHDLOAD SWOS

@RoniWorlds, post #1

Czy sprawdziłeś na różnych wersjach WHDLoad? Czy plik .slave jest w najnowszej wersji?
[#3] Re: Amiga600HD WHDLOAD SWOS

@pong777, post #2

Tak testowane.
[#4] Re: Amiga600HD WHDLOAD SWOS

@RoniWorlds, post #1

U mnie pomogło wpisanie Cache w tooltypes, ale ja ma 020, nie wiem czy działa na MC68000.
[#5] Re: Amiga600HD WHDLOAD SWOS

@RoniWorlds, post #1

Jesli to jest A600 z 68000 to najpewniej problemem moga byc dodane blitter waity w slavie. Musialbys je usunac albo autor przez wybor CUSTOM dac taki wybor. Wiele bliiter waitow jest zbednych dla 68000, a zwykle autorzy slaveow wstawiaja je z automatu.
[#6] Re: Amiga600HD WHDLOAD SWOS

@Don_Adan, post #5

Dzięki wpisanie Cache w tooltypes pomogło... a tyle czasu z tym walczyłem. Dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem