[#31] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@Ralpheeck, post #29

To może kolejny temat?
Gry w które nie zagrałeś bo miałeś za słabą Amigę a bardzo chciałeś hihi.
[#32] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@amikoksu, post #31

I jeszcze "Gry w które grałeś, choć nie chciałeś"
[#33] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@michalmarek77, post #28

No trochę tak, pewnie przegrałem ale cóż - albo mi dany tytuł nie podszedł za bardzo albo wręcz odrzucił - do dziś pamiętam, jak kolega odpalił Dune 2 i zachwycał się tym na wszelkie możliwe sposoby - "Pa! Tu budujesz, to wysyłasz żołnierzy. Oni sami walczą!" - A ja tylko - "Phi, jakieś miniaturkowe to wszystko, coś tam się przesuwa po ekranie, eee, nic się nie dzieje. Dawaj Mortala!"

Jeszcze też wiele gier mnie ominęło, bo miałem CDTV jako pierwszy komputer i sporo tytułów z mojej listy po prostu się na tej Amidze nie uruchamiało.
[#34] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@_arti, post #1

Cywilizacja. Jakoś leczyła mnie, a inni się zachwycali :)
[#35] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@amikoksu, post #31

Sławne gry w które nigdy nie grałem ,z uwagi ,że ich nie miałem to:

- Turrican - każda wersja
- Furry Of the Furies
- Ishar - każda wersja
- Gunship 2000
- Leathel Weapon
- Lamborghini Turbo Challenge
- James Pond
- Odyssey
- Cedric
- Shadow Of The Beast 1,2
- Hired Guns
- Dune 1


I sukcesywnie będę sobie przypominać.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 09:54:40 przez Hubez
[#36] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@Jazzcat, post #14

Miałem podobnie...
Gdy odkopałem swoje stare graty amigowe, to w całym pudle było tylko kilka gier: lotusy, benefactor, zool i coś tam jeszcze... trochę dem, całkiem sporo inter i dem plikowych... trochę różnych wprawek asemblerowych... i mnóstwo modułów...
i tak sobie przypominam, że przed samą maturą amiga robiła wyłącznie za szafę grającą
[#37] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@aMifan, post #34

Ja również nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry.
[#38] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@makarsky, post #36

Nic nie straciłeś. Są ambitniejsze rzeczy niż ciągłe granie w gry.
[#39] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@amikoksu, post #38

Np. Czasami można sobie zalicytować jakąś rzecz a potem olać to ciepłym moczem i udawać że się nic nie stało, sory to miało być do Ornitrapera z nad Wisły

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 23:24:56 przez QUAD
[#40] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@QUAD, post #39

Ha ha Quad dobre Olać jak olać ale fejkowy dowód przelewu że zrobił wpłatę to już było przegięcie

smród się będzie ciągnoł za nim wiekami na PPA
[#41] Re: Gry, w które wszyscy grali ale nie ty ;-)

@HOŁDYS, post #40

Człowiek zdolny do takiego czynu to............................. Muszę użyć kropek bo inaczej ban natychmiastowy z kilku paragrafów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem