[#1] UWAGA! gry demoniczne❗👿
zasadniczo nie wiem, czy ten temat jest bezpiecznie poruszać, bo to jednak zahacza o religię... ALE dla wspólnego dobra, uświadomienia starszych i ustrzeżenia przyszłych pokoleń przed zgubnym wpływem także amigowych tytułów jestem gotów poświęcić się i wspomnieć o tak nieważkim temacie.
oto oficjalna lista gier demonicznych, satanistycznych i antychrześcijańskich . Obok rdzennie grzybianych tytułów (możliwych jednak do uruchomienia na Amidze - czy to poprzez port, czy wersję natywną), takich jak Heretic, Doom, Mortal Kombat i Quake - występuje na niej też pozycja dobrze znana Amigowcom: Elvira.

co prawda nadal bez odpowiedzi pozostają pytania: czy chodzi o "Elvira: Mistress of the Dark", czy "Elvira: The Arcade Game"; dlaczego za grę antychrześcijańską został uznany Populous 3, a 2 i 1 już nie; czy Hero's Quest to to samo co Quest for Glory. Ale lepiej dmuchać na zimne.


P.S. post opublikowany o godzinie szatana! 😱

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 03:18:46 przez snajper
[#2] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@snajper, post #1

"Operacja: Glemp"
[#3] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@niebuszewo, post #2

Giana sister
[#4] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@snajper, post #1

[#5] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@snajper, post #1


dlaczego za grę antychrześcijańską został uznany...
bo ktoś tak powiedział

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 08:12:14 przez ingenic
[#6] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@snajper, post #1

Kontroluję w co grają dzieci. Chociaż sam tłukłem w mortala, gloom itp i raczej mam się dobrze hihi. Generalnie to nie tylko tyczy się gier. Trzeba mieć na uwadze co tam dzieci oglądają grają, żeby ekran ich nie wychowywał i nie stały się wywrotowcami, odmieńcami.
[#7] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@amikoksu, post #6

Po prostu nie mozna byc wygodnym rodzicem i jak sie zmeczonym po robocie nie isc na latwizne i dawac im tablet/pada/yt tylko spedzac z nim czas robiac cos ciekawego
Ostatnio z mlodymi oprocz planszowek rozlutowywalismy stare radio mieli frajde i pytali ...a ten niebieski tato to do czego ?
Mam plus bo synow mam gdy ja bawilem sie klockami lego z dwu latkiem kolega kucykami pony sie bawil z corka ;)
[#8] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@amikoksu, post #6

nie stały się wywrotowcami, odmieńcami.

Dlaczego? To dla człowieka jedyna szansa na normalność (nie mylić z normizmem).
[#9] Re: UWAGA! gry demoniczne❗👿

@HOŁDYS, post #7

Po prostu nie mozna byc wygodnym rodzicem i jak sie zmeczonym po robocie nie isc na latwizne i dawac im tablet/pada/yt tylko spedzac z nim czas robiac cos ciekawego

Otóż to.
Ostatnio z mlodymi oprocz planszowek rozlutowywalismy stare radio

Także lubię z dziećmi majsterkować a i w chińczyka pograć, warcaby. Teraz gdy były śniegi to codziennie na sankach, dziecka same mnie ciągnęły a o grach elektronicznych to zapomniały hihi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem