kategoria: Instalacja gier
[#1] Naklejki na Dyskietki High-res
Panowie,

Czy ktoś z tu obecnych wykonuje/posiada/dzieli się/sprzedaje obrazy do wydruku naklejek na dyskietki. Grafika nie tyle ogólna, co dedykowana danej grze. Np:


[#2] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@wilkwcieniu, post #1

Jak masz czas i chęci, to możesz sam sobie stworzyć takie naklejki. Wystarczy, że sobie kupisz etykiety samoprzylepne Avery L4738REV-25. Potem wchodzisz na stronę producenta (https://www.avery-zweckform.pl/oprogramowanie) i tam wybierasz odpowiedni szablon etykiet. Narzędzie jest intuicyjne i proste w użyciu. Tylko trzeba później uważać przy wydruku i ewentualnie skorygować ustawienia drukarki, żeby trafiało idealnie w okienka. Mam parę stron takich etykiet w formacie pdf, ale nie są idealne, bo póki co nie miałem odpowiedniej ilości czasu, żeby się tym bawić.
2
[#3] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@Grzegorz_P, post #2

to nawet ja sobie skorzystam :) świetna sprawa
[#4] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@wilkwcieniu, post #1

Tutaj zamieszczałem część swoich wypocin, możesz sobie poprawić jak tylko chcesz.
[#5] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@lopezpb, post #4

Dzięki. Przejrzę, jak tylko wyjdę z... pracy :).
[#6] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@wilkwcieniu, post #5

Były kiedyś na allegro naklejki w ofercie,
ale dawno już nie widziałem.
Chyba na rynku są drukarki, które
potrafią drukować naklejki. Chyba sam
się zainteresuję takim sprzętem.
A może ktoś posiada?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2021 17:47:12 przez mmarcin2741
[#7] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@mmarcin2741, post #6

Na arkuszach z naklejkami można spokojnie drukować na zwykłej drukarce atramentowej.
[#8] Re: Naklejki na Dyskietki High-res

@wilkwcieniu, post #1

Pytaj "amigowego cieśli" a.k.a. Kamila z Sosnowca, on jest mistrzem w "nalepkach" na dyskietki
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem