kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Desert Strike - kampania 1, uwolnienie agenta
Gram w Desert Strike zainstalowany przez WHDLoad i trafiłem na problem w pierwszej kampanii. Po zdobyciu lokalizacji, gdzie trzymany jest tajny agent, lecę tam, helikopter ląduje i jeden z pilotów wysiada. Potem mija kilka minut i nic się nie dzieje. Ile czasu trzeba czekać na powrót pilota z agentem?
[#2] Re: Desert Strike - kampania 1, uwolnienie agenta

@PopoCop, post #1

Z tego co pamiętam, trzeba zniszczyć wszystkie pojazdy dookoła( w promieniu bunkra), które tobie i agentowi zagrażają. Wtedy pilot z agentem wychodzą z kryjówki.
[#3] Re: Desert Strike - kampania 1, uwolnienie agenta

@AD99, post #2

Oczyściłem okolicę z jednostek wroga i niczego to nie zmieniło.
[#4] Re: Desert Strike - kampania 1, uwolnienie agenta

@PopoCop, post #3

Dość dawno nie grałem w Desert Strike (niedawno troszkę grałem z okazji nabycia tej gry w wersji pudełkowej - ale wykonałem z tego co pamiętam ze dwie początkowe misje - a kiedyś ta gra była dosyć trudna dla mnie).

Zapytam się jednak kontrolnie - czy na pewno ów tajny agent żyje i nie został przez przypadek zestrzelony?

Bo w instrukcji jest istotna nota, że czasami można zniszczyć obiekt lub osobę kluczową dla misji - wtedy trzeba wrócić na lądownik i powtórzyć misję.

Z Twojego opisu można wnioskować, że taka sytuacja tutaj być może zachodzi.

W instrukcji jednak jest mowa, że w takiej sytuacji powinien pojawić się komunikat.

Oczywiście to tylko pytanie - a nie sugestia, że to jest powód niemożności przejścia tej misji. Tak jak pisałem, grałem niewiele - więc nie mam tutaj doświadczenia. Gra jest świetna, ale dość trudna. Mam nadzieję, że chociaż trochę uda mi się pomóc i naprowadzić na rozwiązanie.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 20:22:46 przez Hexmage960
[#5] Re: Desert Strike - kampania 1, uwolnienie agenta

@PopoCop, post #3

Wydaje mi się, że po opuszczeniu strefy bunkru gdzieś dalej, "materializuje się jednostka. Miałem taki przypadek w wersji na Amigę lub Segę. Może to też być inny błąd np. w WHDLoad. Jutro spróbuję sprawdzić.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 21:05:53 przez AD99
[#6] Re: Desert Strike - kampania 1, uwolnienie agenta

@AD99, post #5

Już jest OK. Zagrałem jeszcze raz i tym razem po zniszczeniu kilku VDA pilot z agentem wyszli. Nie wiem czemu przedtem było inaczej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem