kategoria: Instalacja gier
[#1] Alien Breed 3D - RTG
Ostatnio w komentarzach pod wiadomoscia o wypuscie dema Dreda koledzy wrzucili dwa linki:
https://github.com/mheyer32/ab3d-rtg
http://eab.abime.net/zone/ab3d.zip
Udalo sie to komus odpalic? Jak zobaczylem przypisy do devpacow, inkludow i tym podobne, to stwierdzilem ze mnie to przerasta. Moze ktos bardziej lotny w temacie podejmie sie to uruchomic i podzieli sie instrukcja jak to uczynic:)?
[#2] Re: Alien Breed 3D - RTG

@fazior, post #1

W tym drugim archiwum jest plik abd.pk. Nie wystarczy go podmienić na ten, który jest oryginalnie w grze?
[#3] Re: Alien Breed 3D - RTG

@mailman, post #2

Emm, no gapię się w oba archiwa i nie widzę tam tego pliku. Moje szukajki pod windowsem i amigą też go tam nie widzą.
[#4] Re: Alien Breed 3D - RTG

@fazior, post #1

RTG patch do AB3D2 jest na Aminecie.
To nie ten sam?




Ostatnia aktualizacja: 12.09.2021 12:42:22 przez Dopuser
[#5] Re: Alien Breed 3D - RTG

@Dopuser, post #4

Rozmawiamy o Alien Breed 3D czy Alien Breed 3D II – The Killing Grounds, bo już się pogubiłem ? szeroki uśmiech
[#6] Re: Alien Breed 3D - RTG

@fazior, post #3

...

Wycofuję. Ty piszesz o archiwum, a ja myślałem, że o dyskietce z grą.

Podesłałem na priv (a przynajmniej na tego maila co masz w profilu)

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2021 16:16:19 przez mailman
[#7] Re: Alien Breed 3D - RTG

@fazior, post #1

Gdzie można pobrać plik wykonywalny?
[wyróżniony] [#8] Re: Alien Breed 3D - RTG

@fazior, post #1

Niestety to nie jest wersja 1x1, ale rekompilacja z tych źródeł nowego execa. Czyli to dopiero rozgrzewka i nawet nie do końca wiadomo czy się uda.
[#9] Re: Alien Breed 3D - RTG

@mailman, post #8

Mailman, dzięki za plik i nakreślenie sytuacji. Mam nadzieję że się uda, Alien Breed 3D z pikslem 1x1 - marzenie:).
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem