[#1] Zapisywanie wynikow na Amidze
Witam mam takie pytanie jak mozna zapisac aktualne wyniki tak aby po ponownym uruchomieniu gry byly na dyskietce dalej???? :)
[#2] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #1

A której gry? ;)

[#3] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #1

Pinball Dreams, Toki, SuperFrog, Lotus itd :D wszystkie ktore maja tablice wyników ;)
[#4] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #3

Odbezpiecz dyskietkę.
[#5] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@amigafan, post #4

Dzieki za pomoc :)
[#6] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #5

Albo użyj WHDload :) .

[#7] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@amigafan, post #4

Niestety nie wszystkie gry zapisują mi wyniki czyżby to była wina crackowanych obrazów? np w Superfrogu Lotusie 2 i 3 Pangu czy Toki mi nie zapisuje pomimo że dyskietka jest odbezpieczona a WHDLoad w Amidze 500 to raczej trudne :P

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2016 15:52:35 przez VeloN
[#8] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #7

Raczej wina piratów.
[#9] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #7

"Superfrog" uruchomiony z dyskietek zapisuje wyniki na osobnym dysku (jest tam funkcja LOAD SAVE), "Lotus 2" i "Lotus 3" nie zapisują wyników. WHDLoad obsługuje zapis wyników dla "Superfrog" i "Lotus 2" bez kombinacji. "Lotus 3" nie posiada póki co takiej możliwości.
[#10] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@mailman, post #9

Czyli niektóre gry po prostu posiadają tablice wyników bez możliwości jej zapisu tak? troche szkoda no ale trudno. Chciałbym się jeszcze zapytać poneważ jestem niepełnosprawny nie mam możliwości grzebania w Amidze posiadam dyskietki z utworami taty na komplikacji THE MASTER SOUNDTRACKER problem polega w tym że po wymianie stacji (dziadek mi wymienił) ponieważ oryginalna na jakiś czas przestała klikać - klikała jednorazowo) wgl tych dyskietek nie czyta pomimo że na X-Copy są same zera chociaż nie zawsze czasami muszę 3 razy włączyć Checkdisk żeby same zera były. Nie mogę wyciągnąć z tego pliku ADF przez Amiga explorer bo mi pisze że "Error Veryfing Disk Track" nie chcę mi się prosić dziadka żeby mi stacje tylko dla utworów taty zmieniał tym bardziej że mógłby to zrobić niechętnie... czy mógłby mi ktoś pomóc coś doradzić?
[#11] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #10

Istnieje prawdopodobieństwo, że te dyskietki są fizycznie uszkodzone bądź coś nie tak jest z Twoją stacją DF0. Najlepiej by było sprawdzić je na innej Amidze ze sprawdzoną stacją. Napisz skąd jesteś to może ktoś z okolicy udzieli Ci wsparcia.
[#12] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #10

Zrób kopie tej dyskietki
[#13] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@Sounder, post #11

Jestem z Sosnowca po zamontowaniu tej stacji duzo rzeczy mi nie czytało nawet był restart amigi i Guru Mediaton dopiero po sformatowaniu ich i po ponownym nagraniu szło dużo na szczęście Amiga Explorer i X-Copy czytalo ale np oryginalnego WB 1.3 juz nie wczytuje alee nalepka jest troche brudna. Ja byłem wtedy bachorem jak rodzice te 500-tke kupili dopiero terz się zajmuję Amigami jak tylko jestem w stanie np zrobiłem sobie dyskietkę z SoundTrackerem 2.3 bootowalną tylko jeszcze musze sobie ogarnąć sample i moduły :) bo ten The Master Soundtracker jest jakiś badziewny nie szło zapisywać modułu pisało "Disk is full." usunięcie innych modułów nie pomagało a nawet jak zapisało to ucinało część sampli i moduł miał 0kb więc samo wyciągnięcie modułu nic nie da trzeba przez ten The Master Soundtracker go odtworzyć i zgrać do mp3 i dać tacie.

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2016 23:47:03 przez VeloN
[#14] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@VeloN, post #13

Dlaczego dać tacie?
[#15] Re: Zapisywanie wynikow na Amidze

@Migaya, post #14

bo to jego utwory które chce w MP3 ale to nie ważne ważne żeby się dało jakoś te dyskietki bez grzebania ze stacją w Amidze uruchomić da rade jak czyta ale nie do końca startuje kiedy to na oryginalnej czytało?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem