kategoria: Instalacja gier
[#1] Wolfenstein 3D
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić krok po kroku jak przygotować Wolfensteina 3D do odpalenia na swojej A4000? Ściągnąłem z Aminetu AmiWolf, ale wymiękłem na tych wszystkich repakach paczek, wyjmowaniu plików dźwiękowych, DOOM sound library, itp... Jest gdzieś jakaś szczegółowa lista konkretnych kroków z linkami do DZIAŁAJĄCYCH niezbędnych narzędzi, bo prawdę mówiąc nie udało mi się znaleźć? A może ktoś już tę katorgę sam skutecznie przeszedł i podzieliłby się gotową i działającą z dźwiękiem paczką na 68k AGA/RTG? Odwdzięczę się działającą i kompletną paczką ADooma, bo tu jakoś w miarę poszło skutecznie...
[#2] Re: Wolfenstein 3D

@Cat, post #1

Ja również nie potrafiłem dojść z tym wszystkim do ładu. Jeżeli już udało mi się uruchomić grę, to zamiast poprawnego obrazu ujrzałem jakieś artefakty. Ostatecznie grę pozyskałem z obrazu CoffinOS.
[#3] Re: Wolfenstein 3D

@Cat, post #1

Mam całe archiwum z muzyką itp itd. Odezwij się na priva to się podzielę *.lha.
[#4] Re: Wolfenstein 3D

@Wankowicz, post #3

Dzięki serdeczne.
[#5] Re: Wolfenstein 3D

@Cat, post #4

Proszę aby inni się też podzielili wolfem. Ja zostałem zalany prośbami i nie jestem w stanie wysyłać wszystkim.

Miło, ze jest tylu aktywnych amigowców. :)
[#6] Re: Wolfenstein 3D

@Wankowicz, post #5

Rzuć linkiem do jakiejs chmury wtedy każdy sobie ściągnie.
[#7] Re: Wolfenstein 3D

@Norbert, post #6

Żebym bana zarobił na ppa?
[#8] Re: Wolfenstein 3D

@Cat, post #1

2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem