kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu
Aby to ukończyć trzeba mieć refleks, rękę mistrza albo niesamowitego farta, kto tam doszedł ten wie o czym mówie, i właśnie ktoś kto tam doszedł ma jakieś tipy? longplaye na yt na save emulatora mają końcówke życia na ostatnim bossie, ktoś z twórców to wogóle testował?
[#2] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@Amcio, post #1

A ja nie lubilem i nie lubie trudnych gier, w Walkerze doszedlem do konca 2 etapu i lipa, bo nie bylo cheata na energie
1
[#3] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@Amcio, post #1

Cześć.
Czy wersje z ułatwieniami jak brak przegrzewania się karabinu coś pomagają?
Czy grasz z drugą osobą prowadzącą walkera?
[#4] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@Mikrobi, post #3

Próbowałem z autofire (bez przegrzewania) ale nic nie to nie dało, gram samemu ale podejrzewam że z drugą osobą jest jeszcze trudniej, trudniej jest się skupić, najlepiej grać w opusczonym domu, gdzie nic Cię nie może rozproszyć . Dzięki.
[wyróżniony] [#5] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@Amcio, post #1

Z sekcji komentarzy na YT:

"There was one "legal cheat" though; choosing NTSC instead of PAL gave Walker a little bit more speed with walking"
[#6] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@kempy, post #5

Da się tak zrobić, coś z tym pokombinuje i dam znać, Dzięki.
[#7] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@Amcio, post #6

znajac Kempego to przeszedl by to na dbpalu
[#8] Re: Lubię trudne gry, but goddamn, Walker (Psygnosis) ostatnia faza 4 poziomu

@kempy, post #5

To było to!, po skonfigurowaniu gry do odpalenia na TV, grałem na NTSC, i nie wiem dlaczego ale miałem spadki fpsów (przez co gra jest 2 razy prostsza), moim zdaniem twórcy musieli to testować na jakiś słabych fpsach (?),
gra im działała wolno wtedy jest czas skutecznie wszystko wybić na ostatnim poziomie (zwłaszcza), wtedy gra jest grywalna, przy okazji napisałem solucje (tylko priorytet zabijania przeciwników i jak pokonać bossów), jeśli ktoś byłby zainteresowany.

"Some games need slowing down in WHDLoad because they run in 50 fps when the originals ran at 25 fps due to a slower CPU."

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2022 16:04:16 przez Amcio
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem