[#1] iGame v2.1 kilka pytań
Witam zainstalowałem pierwszy raz igame, działa ale mam kilka pytań:
1. mam wiele zdublowanych (chyba) pozycji np. F117 i F117 Alt albo sensible soccer i s.s. Alt, s.s. Alt Alt itp.
2. gry mam posegregowane na katalogi '0','A' itd - lepiej do "źródła" wrzucić główny katalog 'gry' czy osobno poszczególne '0', 'A' itd
3. nie widzę miniaturek z gier tylko podstawowe logo igame tak chyba nie powinno być - co może być problemem

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2022 11:48:18 przez mike100
[#2] Re: iGame v2.1 kilka pytań

@mike100, post #1

3. Czy te miniaturki (pliki iGame.iff) istnieją w katalogach z grami? Jeśli są, czy masz do nich zainstalowany datatype (bo te pliki muszą się nazywać iGame.iff, ale mogą to być dowolne pliki graficzne obsługiwane przez datatype’y).
[#3] Re: iGame v2.1 kilka pytań

@Cedrat, post #2

Czy te miniaturki (pliki iGame.iff) istnieją w katalogach z grami? Jeśli są, czy masz do nich zainstalowany datatype (bo te pliki muszą się nazywać iGame.iff, ale mogą to być dowolne pliki graficzne obsługiwane przez datatype’y).


raczej nie byłem pewien że igame 'pobiera' sobie miniaturki z katalogów z grami whdload ok to jedna sprawa sie wyjaśniła
[#4] Re: iGame v2.1 kilka pytań

@mike100, post #3

Jeżeli chcesz to miniaturki iff do wielu gier są w ClassicWB.
[#5] Re: iGame v2.1 kilka pytań

@nostrum666, post #4

A tu dodatkowy Update do miniaturek z ClassicWB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem