[#1] 8 top FPS-ów
nieładna pani z kanału TheGebs24 w swoim najnowszym filmiku wymienia Dreada. siedzi, pije i chrupki



meanwhile in the parallel Universe...
w ostatnich dniach ukazał się mod Voxel Doom do GZDooma. Po drobnych modyfikacjach daje się odpalić i z ZDoomem. I gdyby tylko amigowy port ZDooma bazował na wersji trochę nowszej niż z 1999... Pozostaje czekać na wersję A500 od KK.
5
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#5] Re: 8 top FPS-ów

@snajper, post #1

"8 top fps" to one maja :P
6
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#12] Re: 8 top FPS-ów

@snajper, post #1

"Za Żelazną Bramą"
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#14] Re: 8 top FPS-ów

@snajper, post #1

Niestabilny ten mod na GZDoom w software renderingu.
Sam sposób rysowania vokseli w hardware mogliby też usprawnić dając opcję aby zamiast wyświetlać sześciany rysować dużo kwadratów tak jak w software. Wg. mnie taka prezentacja lepiej wygląda.

Co do samego moda to nawet spoko to wygląda ale główne zastosowanie widziałbym dla ludzi którzy z jakiegoś powodu i tak bezczeszczą już Dooma grając z freelookiem bo tylko w tym przypadku taki mod cokolwiek daje.

Bardziej potestuję jak naprawią obsługę w sw rendererze.
1
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: 8 top FPS-ów
[#16] Re: 8 top FPS-ów

@snajper, post #1

Taki Off Topic. Ma ktoś może wersje HDD Gloom Deluxe'a, albo wie jak to zainstalować by szło z dysku?
Aż się nakręciłem żeby przejść.
[#17] Re: 8 top FPS-ów

@Ralpheeck, post #16

Skąd takie pytanie? A czy istnieją inne wersje Glooma?
To nie jest gra dla A500. Pełna wersja była kiedyś na płycie ACS.
[#18] Re: 8 top FPS-ów

@ZbyniuR, post #17

Ja kiedyś miałem na dwóch dyskietkach :(
[#19] Re: 8 top FPS-ów

@Ralpheeck, post #18

Ja też. Instaluje się z dyskietek, można je skopiować na HDD i zrobić przypisy.
[#20] Re: 8 top FPS-ów

@karolb, post #19

Zrobione. Mam nadzieję że mi się nie wyłoży po godzinie grania :)
2
[#21] Re: 8 top FPS-ów

@Ralpheeck, post #20

Na old games finder znajdziesz w adf
[#22] Re: 8 top FPS-ów

@mikecios, post #21

Już mam, skopiowałem na hdd i chodzi jak trzeba.
1
[#23] Re: 8 top FPS-ów

@XoR, post #14

Dooma grając z freelookiem

Zapytam tutaj żeby nie śmiecić. Istnieje taki mod na amigę dodający wcześniej wymieniony ficzer + możliwość remapowania klawiszy do sterowania postacią ?
[#24] Re: 8 top FPS-ów

@szczupi26, post #23

doomattack praktycznie od zawsze mial freelooka. dla mnie to naturalny ficzer
[#25] Re: 8 top FPS-ów

@snajper, post #1

Pytanie o Gloom Deluxe. Po skopiowaniu folderu na hdd i uruchomieniu gra na pełnym ekranie zwyczajnie siepie (a3000, 18mb ram). To dziwne, bo na a1200 bez turbo chodziła płynniej z tego co pamiętam. Można to jakoś zoptymalizować pod 030 na full screen?
[#26] Re: 8 top FPS-ów

@Ralpheeck, post #25

Pokaz porownanie jakies, bo goła 1200 nie ma szans na plynny full screen. Pixele 1x1 ?
[#27] Re: 8 top FPS-ów

@mikecios, post #26

Racja, nawet z ACA1221 na 28MHz fullscreen "grywalny" jest tylko w pikselach 2:1.
[#28] Re: 8 top FPS-ów

@Ralpheeck, post #25

A czy to nie jest tak że 030 w A3000 jest na 16bitowej magistrali, więc nie ma szans a osiągi podobne jak w tych AGowych maszynach?
[#29] Re: 8 top FPS-ów

@ZbyniuR, post #28

A czy to nie jest tak że 030 w A3000 jest na 16bitowej magistrali

Oczywiście, że nie

Co do szybkości to może to kwestia różnicy- optymalizacji AGA vs ECS. W ECS na A3000 to będzie chyba EHB.
Z preferencji wybierz obowiązkowo wersję GlomDeluxe i odpowiedni C2P, w twoim przypadku 030 lub 020 i powinno być OK.

Jeśli na pełnym ekranie nadal będzie za wolno to w czasie gry wciśnij ESC i wybierz 2x1 piksel, nie wiele pogorszy "obraz" a będzie znacznie szybciej ok, racja
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem