kategoria: Instalacja gier
[#1] Descent i brakujące pliki
Witajcie.

Chciałem sobie pograć w Descenta na mojej ami ale jest zonk.
Mam wersje z gog.com i ona pod pc działa. Ale Adescent oraz AdescentPPCW3d z aminetu wołają o brak descent.tex oraz descent.txb. Zapytałem google i cisza na temat tych plików. Co robię źle?
[#2] Re: Descent i brakujące pliki

@Wankowicz, post #1

potrzebujesz plików descent.hog i descent.pig. Jeśli ich nie masz, to sorry gregory, lajf is brutal, taki urok gogowych edycji.
[#3] Re: Descent i brakujące pliki

@snajper, post #2

Snoopdos woła o zupełnie inne pliki.
[#4] Re: Descent i brakujące pliki

@Wankowicz, post #3

a masz descent.hog i descent.pig?
lektura do poduszki: https://tcrf.net/Descent_(PlayStation) (pierwsza z brzegu z googla)

PS. prościej by było, gdybyś napisał, jak wygląda zawartość tego goga. Bo może one tam są, tylko pod innymi nazwami albo w jakiś sposób spakowane?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 19:07:21 przez snajper
[#5] Re: Descent i brakujące pliki

@snajper, post #4

Według manuala do adesent jest tak jak piszesz. Plik hob i pig. Jak uruchamiam gre to według snopdosa adescent w ogóle nie woła o pig tylko:

hog
tex
txb

Znajduje tylko hog.

Ten gogowy desnect wygląda jak zwykły descent. Przeleciałem kilka descentów z chomika ale żaden nie ma plików tex ani txb.

Adescent ppc zachowuje się tak samo.
[#6] Re: Descent i brakujące pliki

@Wankowicz, post #5

pytanie podstawowe: czy rzuciłeś okiem w link, który podałem? Na wszelki wypadek, dla ułatwienia: "descent.tex is the game's main text repository file, and can be found within DESCENT.HOG"

a tak wygląda próba uruchomienia bez descent.pig, skoro nie wierzysz na słowo. (a konkretnie próba rozpoczęcia nowej gry)


zapytam też po raz trzeci, czy masz descent.hog i descent.pig. Nie pytam, co mówi Snoopdos.

Ten gogowy desnect wygląda jak zwykły descent. Przeleciałem kilka descentów z chomika ale żaden nie ma plików tex ani txb.
otóż mylisz się - wszystkie mają, tyle że spakowane. Skoro się uparłeś, że potrzebujesz tych descent.tex i txb, to możesz wyciągnąć je dowolnym menedżerem hogów. Dowolny menedżer hogów

a tak wygląda zawartość descent.hog, jeśli nadal nie wierzysz na słowo:


PS oczywiście istnieje też opcja, że tego hoga i piga masz, tylko faktycznie w nich nie ma tex i txb. Ale bardzo bym się zdziwił, gdyby tak było.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 20:50:24 przez snajper
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem