kategoria: Szukam gry
[#1] Another World 3 (4): tytuł
Witam,

Przeinstalowuję system. Na starym dysku miałem wszystkie cztery gry Another-World-o-podobne.

1. Another World
2. Flashback
3. Heart of the Alien
4. ???

No właśnie. Była taka gra, zrobiona jak wszystkie powyższe ale nie pamiętam tytułu.

To jest chyba gra która była napisana kiedyś (lata 90-te) ale wydana za free ostatnio (ostatnie lata). Gra zaczyna się to trzeba biec w prawo lub lewo (jesteśmy poza budykami) -- jak się stoi chwilę to nas laser czy inny taki zestrzeliwuje. Niestety nie grałem zanadto w tę grę, ale obecnie, bardzo zależy mi na tej całej kolekcji.

Czy może ktoś poratuje tytułem?
[#2] Re: Another World 3 (4): tytuł

@_DiskDoctor_, post #1

OnEscapee
[#3] Re: Another World 3 (4): tytuł

@_DiskDoctor_, post #1

On Escapee ?
[#4] Re: Another World 3 (4): tytuł

@selur, post #3

nie udawaj, źe wiedziałeś.
[#5] Re: Another World 3 (4): tytuł

@snajper, post #4

Dzięki Wam dobrzy ludzie!

To to!
[#6] Re: Another World 3 (4): tytuł

@snajper, post #4

byles o milisekunde szybszy placku
[#7] Re: Another World 3 (4): tytuł

@selur, post #6

Niczym w F1.
[#8] Re: Another World 3 (4): tytuł

@_DiskDoctor_, post #1

Olej onEscapee, zagraj w Green5

2
[#9] Re: Another World 3 (4): tytuł

@michal_zukowski, post #8

łooo Panie !

Osamy Binlamy stworzyly na Amige klon Flaszbeka a my o tym nawet nie wiedzielismy
[#10] Re: Another World 3 (4): tytuł

@michal_zukowski, post #8

O matko - ale to extra!

Dzięki!!
[#11] Re: Another World 3 (4): tytuł

@_DiskDoctor_, post #10

a Persian Gulf Inferno?
też można podciągnąć pod ten rodzaj estetyki...
[#12] Re: Another World 3 (4): tytuł

@softiron, post #11

Hej

Nie wiecie, skąd wziąć OnEscapee z netu? Najlepiej w whdload, żeby odpalić na konsolce theA500mini?
[#13] Re: Another World 3 (4): tytuł

@_DiskDoctor_, post #1

A czy "Fade to Black" nie było kontynuacją "Flashback"? Co prawda w 3D i nie na Amigę ale kontynuacja.
[#14] Re: Another World 3 (4): tytuł

@łysy0800, post #12

stąd na ten przykład, tudzież z dowolnego innego spośród miliarda wyników wyszukiwania frazy "onescapee hdf" tudzień "onescapee iso" w googlach.
(podają, że to dla PC czy maka, ale w środku masz emulator amigi z hdf-em, czyli obrazem dysku).

P.S. theA500 to miękka kupa, wobec czego nie daję gwarancji, że se to uruchomisz równie prosto jak na prawdziwej Amidze(TM).

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2023 19:31:52 przez snajper
[#15] Re: Another World 3 (4): tytuł

@MDW, post #13

Tak było. Gra ma fajny klimacik, ale Flashback dzisiaj lepiej się broni.
[#16] Re: Another World 3 (4): tytuł

@_DiskDoctor_, post #1

Ostatnie lata? To raczej nie OnEscapee. Tylko Dark Angel.



Ostatnia aktualizacja: 26.03.2023 22:12:05 przez don_rafito
2
[#17] Re: Another World 3 (4): tytuł

@snajper, post #14

Dzięki, wieczorem sprawdzę.

Chociaż z tym "łatwym uruchamianiem" nie byłbym taki pewny- miałem cd32 z fastem i HDD (chyba promodule) i nie mogłem zmusić do działania gry na żadnym konfigu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem