[#1] R.I.P Drop Zone
[#2] Re: R.I.P Drop Zone

@Greczkin, post #1

Szpryca działa , pomału i systematycznie eliminuje mądrych inaczej

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2022 18:03:00 przez StaszkoZbogdańca
2
[#3] Re: R.I.P Drop Zone

@Greczkin, post #1

btw: zmarl 24 grudnia a w wikipedii jego data smierci to 17 December 2022
( jak tak dziala dzisiejsza informacja, to pozniej nie ma sie co dziwic, ze same fakenewsy)
1
[#4] Re: R.I.P Drop Zone

@selur, post #3

wiki matka wiedzy
[#5] Re: R.I.P Drop Zone

@StaszkoZbogdańca, post #2

Odrobina taktu, szacunku i zainteresowania (news na głównej) pozwoliliby nie pisać głupot. Swoją drogą dziwne, że Twoje "mądrości inaczej" jeszcze nie wyeliminowały Cię choćby czasowo z forum.

R.I.P. Archer.
Jego gry wykorzystywały małe Atari jak rzadko które w epoce.


Ostatnia aktualizacja: 26.12.2022 18:44:28 przez Jacques
2
[#6] Re: R.I.P Drop Zone

@Greczkin, post #4

niedawno, kiedy podano do wiadomości informację o śmierci Rieko Kodama (babka m.in. od Sonika), w wikipedii też jakiś inteligent wklepał z palca aktualną datę. Później dopiero zmieniono ją na faktyczną datę jej śmierci, czyli któryś tam maja.
[#7] Re: R.I.P Drop Zone

@StaszkoZbogdańca, post #2

Miesięczny ban za brak szacunku.
14
[#8] Re: R.I.P Drop Zone

@Greczkin, post #1

Bardzo przykre.
Nie miałem pojęcia, że za tak skrajnie różne przeboje jak: „International Karate”, „DropZone” i „Jimmy White's 'Whirlwind' Snooker” odpowiada ten sam autor. Bardzo wszechstronny twórca prawdziwych gier. Te produkcje są maksymalnie grywalne także dzisiaj.

Zauważyłem, że dopiero przy podsumowaniach z tak przykrych okazji zdajemy sobie uświadamiamy sobie jak dużo i jak ciekawych rzeczy ktoś zrobił. Albo że jakieś dwie zupełnie różne produkcje łączy jedna osoba.
6
[#9] Re: R.I.P Drop Zone

@MDW, post #8

nom
[#10] Re: R.I.P Drop Zone

@Greczkin, post #1

Cóż, szkoda chłopa, mógł jeszcze parę lat pożyć gdyby nie cholerne raczysko...

Pamiętam te hektogodziny spędzone przy IK na komodorku (potem na Amidze). W snookera też grałem. Ba! Mam nawet oryginał w boksie z plakatem OK
1
[#11] Re: R.I.P Drop Zone

@mccnex, post #10

Zawsze będzie mi się kojarzył z małym Atari. Spoczywaj w pokoju.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem