kategoria: WHDLoad
[#1] Paczka WHDLoad
Witam.
Może ktoś pomoże, bo nie ogarniam.
Mam WinUAE - odpalę grę z dyskietek, w zestawie była również paczka gier WHDLoad iGame'a, którego odpalam po wejściu w workbencha.
Dodatkowo mam nową paczkę WHDLoad i nie wiem jak ją odpalić, ktoś pomoże?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
[#2] Re: Paczka WHDLoad

@darasle, post #1

Bardzo ładnie opisane co masz robić i co jest wymagane
[#3] Re: Paczka WHDLoad

@darasle, post #1

co rozumiesz przez "paczka WHDLoad"?
WHDLoad dostarcza tylko launchera pozwalającego na instalację określonej gry na dysku twardym i uruchamianie z HD. Samą grę nadal musisz w tym celu posiadać, w trakcie instalacji kopiowana jest na HD. Później uruchamiasz ją ze wskazanego podczas instalacji katalogu...
są też gotowe paczki whdload, które pobrać można z whdownload.com, z samą grą w zestawie. Zważ jednak, że to nielegalne i nu-nu! czerwona kartka I każden prawdziwy amigowiec skarci Cię za piratowanie. Uruchamiane analogicznie jw.

iGame to tylko frontend do odpalania zainstalowanych uprzednio "WHDLoadów". Po jego uruchomieniu masz okienko z listą gier, klikasz na którąś i już... Jeśli żadnej nie masz, to możesz pododawać ręcznie, wybierając opcję Add game z menu (lub klawiszem win+A). W polu "Path" musisz wskazać plik z rozszerzeniem .slave, np. CannonFodder.slave. I wszystko.

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2023 08:04:30 przez snajper
[#4] Re: Paczka WHDLoad

@snajper, post #3

Nielegalne jest udostępnianie.
Nie bądźmy bardziej święci od papieża w przypadku 30-letnich tytułów, zresztą obawiam się, że to i tak tylko hipokryzja

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2023 09:53:52 przez Jacques
6
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem