kategoria: Szukam gry
[#1] Przypomnijcie mi tytuł gry.
Więc grałem w to na Andordzie (remake) i chciałbym pograć na Amidze ale po latach wypadł mi z głowy tytuł.

Latało się samolotem coś ala Jet strike tylko albo druga wojna światowa albo Wietnam. Robiło się różne misje. Strzelało niszczyło się bunkry a potem strzelało do biegających żołnierzy. Jedna misja pamiętam to trzeba było torpedę zrzucić do wody i trafić w durzy okręt. Było to dosyć trudne bo trzeba było mieć odpowiednią wysokość, prędkość oraz dystans.

Jak już pisałem spędziłem przy tym sporo czasu na fonie. Nawet chyba w napisach początkowych pisało, że to gra z Amigi.

Więc ktoś może w to grał?
[#2] Re: Przypomnijcie mi tytuł gry.

@Wankowicz, post #1

Wings of Fury?
1
[#3] Re: Przypomnijcie mi tytuł gry.

@Wankowicz, post #1

A strasznie dórzy ten okrent byl ?
[#4] Re: Przypomnijcie mi tytuł gry.

@snajper, post #2

Tak to jest to. Niestety nie ma już tej wersji gry w którą ja grałem w android store :(

Dziękuję snajper za pomoc.

Edit:

Ktoś wie gdzie można to dorwać?



Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 15:00:25 przez Wankowicz
[#5] Re: Przypomnijcie mi tytuł gry.

@Wankowicz, post #4

https://m.apkpure.com/pl/wings-of-fury/com.wingsoffuryfree

nie wiedziałem nawet, że jest taki port. Wygląda fajnie.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 15:20:12 przez snajper
[#6] Re: Przypomnijcie mi tytuł gry.

@Wankowicz, post #1

Ta gra to klasyk, każdy ją zna. Dziwne, że Jej nie kojarzyłeś, albo byłeś bardzo mały jak w nią grałeś

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 16:05:45 przez Hubez
[#7] Re: Przypomnijcie mi tytuł gry.

@Hubez, post #6

Na Amidze nie grałem w nią nigdy. Pierwszy kontakt był na androidzie. Teraz bym chciał zobaczyć ją na klasyku i odświeżyć sobie na fonie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem