kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam gry (znalezione: Imperium Terranum)
.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2023 06:58:26 przez mailman
[#2] Re: Poszukuję gry
Ja szukam taka strategie w kosmosie na początku była chyba muzyka Bacha.... nie mogę sobie przypomnieć co to ...
[#3] Re: Poszukuję gry

@luka, post #2

Frontier Elite. Ale chyba trollujesz, to jedna z bardziej znanych gier amigowych...
3
[#4] Re: Poszukuję gry

@luka, post #2

Utopia?


Ostatnia aktualizacja: 26.03.2023 11:31:26 przez nostrum666
[#5] Re: Poszukuję gry

@Krashan, post #3

To nie ta, to była stratrgia turowa. I na początku muzyka Bacha... soś takiego kojarze. Jakaś mapa z widokiem na Układ Słoneczny...
[#6] Re: Poszukuję gry

@luka, post #5

Czy ta muzyka, o której piszesz to była może Sonata księżycowa Beethovena (sprawdź na youtubie w razie czego) (nie Bacha)?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2023 16:26:29 przez prz
[#7] Re: Poszukuję gry

@luka, post #5

to na pewno Gwiezdny Flet

[#8] Re: Poszukuję gry

@luka, post #5

Na pewno Bach i turowe?
Może Millenium?
[#9] Re: Poszukuję gry

@luka, post #2

Imperium Terranum.
2
[#10] Re: Poszukuję gry

@luka, post #2

To podepnę się pod pytanie bo być może szukamy tej samej gry. Strategia w kosmosie, a;e za dużo nie pamiętam - w poprzednim poście pisałem o Sonacie księżycowej Beethovena w czołówce. Jeśli nie wiecie jaki to utwór to włączcie sobie w youtube - pewnie skojarzycie go sobie wtedy z grą, której szukam ja (i być może pytający) :).
[#11] Re: Poszukuję gry

@prz, post #10

To podepnę się pod pytanie bo być może szukamy tej samej gry.


nie, nie szukacie - patrz komentarz #9. I pozdro dla moderatora rozdzielającego wątki po raz trzeci w ciągu ostatniej doby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. odnośnie tytułu z jednego z sąsiednich tematów - ja od początku obstawiałbym Fusion, w czym guziec dodatkowo utwierdził mnie podając podobieństwo do Blastara. Ale że dał mi ignora, to niech teraz typ cierpi. siedzi, pije i chrupki Dlatego nie mówcie mu. (Później co prawda wspomina coś o dżungli i braku muzyki, co już się z Fusionem nie pokrywa - ale rozumicie, jak to czas przeinacza fakty...).
[#12] Re: Poszukuję gry

@snajper, post #11

Niestety ale to nie to (widziałem Twój wpis wcześniej). Tutaj Bach; w moim pytaniu Beethoven. Być może o tę grę chodziło wcześniejszemu pytającemu, który wspominał o Bachu.
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Poszukuję gry
[#14] Re: Poszukuję gry

@ID909, post #9

dokładnie to :)
Imperium Terranum 1



czego szukałem :) dziękuje
[#15] Re: Poszukuję gry

@luka, post #14

Faktycznie muzyka to Bach - Toccate & Fuge.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem