[#1] Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale
Pogrywam sobie w Hilt 2 i trafiłem na dziwną rzecz. Pierwsza z brzegu misja "Operation Spacelab", w opisie jest fragment "your mission is to take a team of five units to infiltrate the labs". Ale po przejściu do ekranu wyboru żołnierzy mogę wybrać tylko czterech.
Da się jakoś wybrać więcej niż czterech żołnierzy?
[#2] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #1

Nie gralem w ta gre, ale pewnie musisz zdobyc/uwolnic/przylaczyc 5 czlonka zespolu w terenie.
[#3] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #1

nie wiem ale da sie w to w miare grac ? Jedyna byla paskudna.
[#4] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #1

Interesujące. Jako że jest to jedna z gier, które również lubię, z ciekawości "przeklikałem" wszystkie standardowe misje i w każdej na początku są 4 postacie. Jedynie w misjach 2Play oraz kampaniach liczba jednostek jest inna.
Napisałem do autora, może odpowie ;)
[#5] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #1

Nie znam tej gry, ale czy siebie policzyłeś? Jesteś wśród tej 4ki?
[#6] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #1

@PopoCop
Może to jest babol w opisie misji ?

Ja w sumie bardzo krótko grałem w Hilt 2, tylko tyle by przetestować slave'a do WHDLoad. Trochę więcej grałem w Hilt.

@selur
Na pewno masz sporo racji. Ekran tytułowy jest całkiem spoko. Grafika leveli już jest zbyt monotonna. Mi się podoba to że plansze są generowane - co oczywiście ma swoje plusy i minusy.
[#7] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@asman, post #6

Być może to błąd w opisie misji. Stworzyłem ten wątek żeby całą sprawę jakoś wyjaśnić.
A sama gra to klon Laser Squad, więc w porównaniu z np. Sabre Team czy UFO raczej nie będzie zachwycać wykonaniem. Dla mnie pod względem graficzno-dźwiękowym jest w porządku, natomiast dużą wadą jest brak możliwości nagrywania stanu gry podczas misji. W LS było to możliwe, więc Hilt 2 jest pod tym względem cofnięciem się do Rebelstar (pierwowzór Laser Squad).
[#8] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #7

Autor (Mark Sheeky) wyjaśnia:

It's probably an error in the briefing text. If you can only choose four then it should say four units, not five.
1
[#9] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@PopoCop, post #7

Na Spectrum Laser Squad byl swietny, wersja amigowa byla graficznie juz mocno denna. Rzeklbym, ze prawie jak na C-64. Ten Hilt 2 zdecydowanie mogl byc lepszy graficznie..
[#10] Re: Hilt 2 - więcej niż 4 żołnierzy w oddziale

@selur, post #9

Był i jest. lepszy. Bardzo lubiłem w to grać. Dzięki wam znowu odpalę!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem