[#1] Panza Kickboxing
Mam problem z podniesieniem sztangi przez zawodnika podczas ćwiczen w tej grze. Próbowałem już różnie, ale bez efektu :( Czy może ktoś z was wie jak tego dokonać?

[#2] Re: Panza Kickboxing

@grxmrx, post #1

Czyżby nikomu się nie udało podnieść sztangi w tej grze? ;)

[#3] Re: Panza Kickboxing

@grxmrx, post #2

.. jakiej sztangi.. ? To w tej grze była jakaś sztanga?
[#4] Re: Panza Kickboxing

@grxmrx, post #2

Ja tez probowalem wiele razy ale nigdy mi nie wychodzilo. Tak samo nie wiem jak skakac na skakance. Nawet jak nawalam caly czas gora/dol to po pewnym czasie zawodnik i tak przestaje skakac.

[#5] Re: Panza Kickboxing

@TJindy, post #3

A jakże, na sali treningowej.
[#6] Re: Panza Kickboxing

@grxmrx, post #1

Ja kiedyś wykonywałem wszystkie ćwiczenia. Z tego co pamiętam dżojstik powinien wystarczyć. Bardzo dawno w to grałem ale pamiętam, że chyba najlepszemu zawodnikowi - właśnie Panzie (chyba jest taki w grze - chociaż po tylu piwach i kieliszkach wódki od czasu kiedy w to grałem ostatni raz mogło mi wypalić komórki mózgowe odpowiedzialne za pamięć o grach :() dowaliłem :). Spróbuj dżojem na wszystie strony, tylko lewo-prawo, góra dół, lub odwrotnie, albo jeszcze kombinacje alpejskie, albo sam fire, fire, fire, fire, fire, fire i fire... - co by sie tylko kciuk lub palec wskazującu nie popsuł .
[#7] Re: Panza Kickboxing

@grxmrx, post #1

Wypróbuj różne dżoje.
Skorpionem np. dasz radę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem