[#1] Genetic Species - klopoty
Witam Sciagnalem GS (okolo 60Mb ZIP), jednak brakuje pliku GS-animA.ssl potrzebnego do odpalenia poczatkowej animacji. Skad go sciagnac? Mam takze problem z myszka: W prawo i w lewo dziala standardowo, chodzenie w przod ustawilem na prawm klawiszu, strzaly na lewym, natomiast nie wiem jak ustawic chodzenie w tyl za pomoca przesuniecia myszki do tylu. Jest to mozliwe?

[#2] Re: Genetic Species - klopoty

@Andrzej Drozd, post #1

A skad sciagales? Z Aminetu (razem ze skryptem GS-JAnim) czy z Back2Roots?
Moze wersja z Back2Roots nie posiada plikow od animacji poczatkowej?

[#3] Re: Genetic Species - klopoty

@grxmrx, post #2

Z back2roots. Sciagne wiec z Aminetu.
A myszke mozna ustawic?
Dzieki.

[#4] Re: Genetic Species - klopoty

@Andrzej Drozd, post #3

Chyba w ten sposob nie da sie ustawic myszki w tej grze :(

[#5] Re: Genetic Species - klopoty

@Andrzej Drozd, post #1

Juz sciagnalem wersje z Aminetu i wszystko jest w porzadku.
Mam jeszcze male pytanie: Gdzie mozna znalezc audiotracki do tej gry?
(moga byc takze w formacie mp3).

[#6] Re: Genetic Species - klopoty

@Andrzej Drozd, post #5

Wszystkie audio tracki w MP3 mozna zassac stad:


http://www.marble-eyes.dk/gs/GSmp3.htm
[#7] Re: Genetic Species - klopoty

@DarQo, post #6

Dzieki. Wypalilem roboczo CDRW z ta gra i audiotrackami i wszystko jest OK.

[#8] Re: Genetic Species - klopoty

@Andrzej Drozd, post #7

Mam juz wszystkie pliki potrzebne do wypalenia plytki - wie ktos w jaki sposob wypalic ta plytke (pod PC) ? Tzn. czy wystarczy ze rozpakuje kazde archiwum i wrzuce je wszystkie do jedengo katalogu. Programem Nero zrobie mixed mode cd - z mp3 zrobie audio - a to co rozpakowalem wrzuce jako data. Czy to wystarczy ?
[#9] Re: Genetic Species - klopoty

@wypalacz, post #8

Jezeli chodzi ci tylko o gre to wystarczy. Jednak jezeli sciagnales gre z pelna animacja to musisz ja polaczyc na Amidze lub WinUAE. Najlepiej nagrac plyte na Amidze, jednak jezeli nie masz mozliwosci to nagraj ja za pomoca CDMate (lub podobnego) w Joliet. Nie nagrywaj za pomoca Nero. Nie wiem jak z nowymi, ale starsze maja tak wade ze po nagraniu nawet w Joliet, na Amidze ze standardowym filesystemem pliki widziane sa z obcietymi/skroconymi nazwami i plyta nie nadaje sie do uzytku. Dobrym sposobem jest zrobienie ISO pod WinUAE i wypalenie go pod Win, jednak MakeCD tworzy kilka plikow ISO, a pecetowe programy nie potrafia wypalic z wiecej niz jednego (moze juz cos sie zmienilo, lub inne amigowe programy nagrywajace potrafia dane i sciezki CD wlozyc do jednego pliku). Najlepiej wszystko wyprobuj na CDRW. Ja nagrywalem na Amidze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem