[#1] Genetic Species RTG ?
Mam już pełną wersję tej gry wziąłem się za przechodzenie...

i mam kilka pytanek:

przedewszystkim czy można odpalić GS w wyższej rozdzielczości i głębokości?
bo wydaje mi się, że 320x250 to trochę mało jak na grę z taką ładną grafiką

oczywiście gdy wybieram sobie tryb wyświetlania na wyższy od 320x240 to gra nieodpala się na pełnym ekranie

drugie pytanko odnośnie samej gry, gdy używam mindprobe (to do przenoszenia się do innej postaci) to czy to jest normalne, że po przeniesieniu energia nowego zawodnika jest na tak niskim poziomie ? np. czasami gdy probuje się przeniesc przeciwnik umiera zanim zdaze...

i ostatnie pytanko: czy da się wyrzucić jakąś rzecz z plecaka nie podnosząc kolejnej ? tzn. żeby mieć wolne miejsce - to tak na marginesie, bo raczej niezbyt przydatne

[#2] Re: Genetic Species RTG ?

@engine, post #1

Wyzsza rozdzielczosc okna gry mozna ustawic chyba w "Engine settings" ;)

Co do energii to jak takiego przeciwnika probowales wczesniej zabic to nic dziwnego, ze moze miec mniej energii ;)

Z plecaka mozna wyrzucic dana rzecz, ale dokladnie nie pamietam czy w dowolnym momencie czy przy podnoszeniu nowej (ale na pewno sie da :)

[#3] Re: Genetic Species RTG ?

@engine, post #1

fajnie, to ja w engine settings moge właśnie maxymalnie ustawić 320x250

a co do tej energi, to bez wczesniejszego strzelania do kolesia ma on tak malo energii, chyba ze te roboty latajace bez nog, maja poprostu mniej energi od pozostalych... ale to troche dziwne by bylo :)

[#4] Re: Genetic Species RTG ?

@engine, post #3

Bo jak sie okazalo miales stara wersje gry.
Nowsza mozna pobrac np. ze strony The Patches and Scrolls.

[#5] Re: Genetic Species RTG ?

@engine, post #3

Po wejsciu w przeciwnika ma on tak malo energi, bo musi byc ogluszony zeby to bylo mozliwe. Sa specjalne bronie ogluszajace za pomoca ktorych mozesz wejsc bez straty energii. Wiecej informacji znajdziesz w instrukcji.
[#6] Re: Genetic Species RTG ?

@mcbarlo, post #5

dzieki :) przeczyram jeszcze manuala a pewnie wielu rzeczy sie dowiem ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem