[#1] CD32
Mam PowerAmigę120096MB Ram i Fast Atę, CDRW, CD i chęć uruchomienia jakichś gierek pod cd32. Jak to zrobić. Mam kilka starych gier pod CD32(jeszcze z czasów gdy ją miałem) Może ktoś mi powie jakiś przepisik Pozdrawiam

[#2] Re: CD32

@Arbuz, post #1

Jasna sprawa żaden problem żeby ci chodziły gierki z CD32 na A1200
niektóre chodzą z pod systemu ale więkrzość raczej z emulatora .
emulator zawierają takie programy jak np IDFX itp ja mam utworzoną dyskietkę uruchamiam ją i już mam CD32 jeżeli potrzebujesz taką dyskietkę to coś pomyślimy:)
[#3] Re: CD32

@Arbuz, post #1

Mam taki emulator. Przy instalacji wpisze pare linijek na poczatku startup-sequence i odtad po wlozeniu plyty bootowalnej i ponownym uruchumieniu komputera, bedzie sie pytal czy zabootowac z HD czy CD-ROMU. jezeli chcesz to wysle na priv.
[#4] Re: CD32

@Andrzej Drozd, post #3

Jakby to nie był problem to poproszę

[#5] Re: CD32

@zbyszek, post #2

A pójdzie pod FastAtą? Jeśli tak to mógłbyś pomyśleć coś na ten temat.
Pozdrawiam

[#6] Re: CD32

@Arbuz, post #4

Wyslalem na priv.

[#7] Re: CD32

@Arbuz, post #5

Pojdzie ale CD-ROM koniecznie musi byc na Primary i nie moze byc aktywny ata3.driver. Dodatkowo musi byc podlaczony do AGI telewizor lub monitor PAL.
[#8] Re: CD32

@Andrzej Drozd, post #7

Dobra Thanxx zaraz próbuję

[#9] Re: CD32

@Arbuz, post #8

U mnie gierce z CD32 chodz pod ATA3.driver i CD jest jako 4 urzadzenie ..
[#10] Re: CD32

@HOŁDYS, post #9

Jaki emulator uzywasz do bootowania plyty CD32?
[#11] Re: CD32

@Andrzej Drozd, post #6

Odświeżam stary watek Szukam emulatora cd32 w pelnej wersji... jezeli ktos posiada to prosze na maila ... pozdro

[#12] Re: CD32

@twardy, post #11

AirSoft Softwair - jeżeli jesteś zainteresowany kupnem to niebawem będę organizował zbiorowe zamówienie z tej firmy. Emulator CD32 też wchodzi w grę.
[#13] Re: CD32

@mailman, post #12

masz na myśli "CD32 Games Installer Kit" za 15 euro?
[#14] Re: CD32

@mailman, post #12

Nie, chodzi mi raczej o emulator cd32, dolaczany do cache cdfs. W os3.9 ktory mam zainstalowany jest cache cdfs ale bez emulatora cd32. Z kolei idefix dostepne na aminecie to wersja demo i emulator cd32 wywala sie po paru minutach. Czyli reasumując: posiadam pakiet idefix/cachecdfs dodawany w pelnej wersji do os3.9 ale nie posiadam emulatora cd32 ktory byl dodawany do wczesniejszych wersji pakietu.

Co do cd32 install kit - nie znam, nie uzywalem .... warto ????

[#15] Re: CD32

@twardy, post #14

To byBo pytanie skierowane do mailmana.
CD32 Install kit, nie znam i nie uzywalem. Ale chyba to nie bedzie emulator.
A chetnie bym sobie pogral w Oscara i Microcosma. A nie chce mi sie wyciagac z szafy CD32 :)
[#16] Re: CD32

@Prince, post #13

Będę zbierał zamówienia głównie na Hollywood, ale nic nie stoi na przeszkodzie zamówić także inne produkty AirSoft Softwair.
[#17] Re: CD32

@Prince, post #15

CD32 Install kit, nie znam i nie uzywalem. Ale chyba to nie bedzie emulator.

CD32 Install Kit posiada wbudowany emulator, więc zasadniczo... to jest emulator :D
[#18] Re: CD32

@Arbuz, post #1

www.cd32.ltd.pl
[#19] Re: CD32

@mailman, post #17

Dziekuje za wyjasnienie. Celowo napisalem "chyba".
[#20] Re: CD32

@Prince, post #15

W Oscara to spokojnie pograsz, ale w Microcosm to lipa bo predkość animacji jest jakby zsynchronizowana z czytnikiem CD32 x2 prędkością odczytu danych z płytki i animacja będzie chodziła skokowo czyli za szybko, a nagle sobie zwolni i się nawet zatrzyma. Próbowałem odpalić z HD darmo bo odwołuje się do czytnika :(
[#21] Re: CD32

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #20

Czy kots moze wyslac na priv emulator cd32 z pakietu idefix ??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem