[#1] Abuse
Czytałem kiedyś, że port gry Abuse nie działa ze wszystkimi wersjami tej gry. No i właśnie mam problem. Gierka niby się uruchamia, już mam grać...
... ale nie widać mojego "hero" i jak ruszę myszką, to wyskakuje eleganckie okienko, w którym pisze coś o błędzie i żebym wpisał "q" żeby zakończyć grę. Myślę właśnie, że mam złą wersję gry.
Czy ktoś wie skąd mógłbym ściągnąć 'dobrą' wersję Abuse. Kiedyś znałem jeden adres... ale zapomniałem
[#2] Re: Abuse

@Jarek, post #1

Spróbuj odpalić Abuse pod emulatorem Mac'a. Jest w wyższej rozdzielczości, nie ma z nią problemów, ale musisz mieć coś lepszego niż 040 + AGA.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem