[#1] Quake2
Mam problem doszedłem do końca "Receiving Center" i w momęcie jak nacisne na
przycisk "Exit" zamraża sie Q2 i system, i jedynym wyjściem jest reset, jeżeli
chce wczytać sejwa z samoge końca tej misji to WOS mi wysiada co jest Do
tego momętu nie miałem problemów wszystko działało w jak najlepszym porządku
nic sie nie wieszało no może na początku tego poziomu były podobne objawy ale
wystarczyło lekko opzmieniać ustawienia w GUI i wszystko było ok. Jeżeli nikt
nie wie jak mam sobie poradzić z tym problemem to może mi ktoś podeśle sejwa z
samego początku następnego etapu
Dodam jeszcze że to wywwalanie sie WOSa nie jest spowodowane brakiem pamięci, mam 96MB no chyab że Q2 potrzebuje więcej :)

[#2] Re: Quake2

@Pawel, post #1

Ja też mam 96MB i się wywala przy nagrywaniu i ładowaniu. Działa dopiero gdy przed ładowaniem zmieniam grafę z open gl na software i zmieniam rozdzielczość na 320x240 wtedy się wczyta i mogę wtedy zmienić na wyższą rozdzielczość. A tak wogóle to dopiero o tym pisał niejaki rzookol(pozdrowienia).
Wesołych Świąt

[#3] Re: Quake2

@Arbuz, post #2

Zmieniłem grafike na Software rozdz. dałem 320x240 i chyba wszystko co sie da ustawiłem na min. i nic WOS nadal sie wywyal a ja nie moge grać :( :( :( A może byś mi podesłał Twoje ustawienie do Q2 lub Ja bym Tobie podesłał mój sejw który nie chce sie wgrać i zobaczyłbyś czy u Ciebie wczytuje sie bezproblemowo
Chyba że ktoś ma jakiś iny pomysł co można zrobić aby Q2 zaczoł działać poprawnie


[#4] Re: Quake2

@Pawel, post #3

Wysyłam

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem