[#1] Solucje - Peryphelion.
Kurka, zna może ktoś stronkę z solucjami do tej że gry - Peryphelion softu Psygnosis, gra mnie wciągneło do reszty ale za diabła nie mogęnic odkryć, jestem w pierwszym mieście :) i błądzę, jest jakaś mapka, cokolwiek - gulp.. pomocy :)

Za czasów jak się miało amigę było łatwiej bo solucję były w secret service nr bodajże 17 :D


grrrr, :)
[#2] Re: Solucje - Peryphelion.

@Buzgoth, post #1

Masz na mysli gierke PERIHELION ? (Psygnosis`93). Jesli tak to solucja jest w ACS 2 i 3/1996. Mam te numery i jak trzeba to moglbym jutro poskanowac

[#3] Re: Solucje - Peryphelion.

@Buzgoth, post #1

jak kolega zna angola, to solucje pomoze znalezc gugiel. chyba :)
[#4] Re: Solucje - Peryphelion.

@KAM_, post #3

MarX jakbyś miał czas prosze o scan :), ale angol też umie, teraz wiem dlaczego w goglach nie mogłem znaleźć opisy gry, źle tytuł podałem :D.

Pozdrawiam i czekam na scan :)
wielkie dzięki z góry :)
[#5] Re: Solucje - Peryphelion.

@KAM_, post #3

'One thing' jeszcze, prosiłbym o zapodanie linku do strony z solucjami :) tej co angol trzeba umieć :)
[#6] Re: Solucje - Peryphelion.

@Buzgoth, post #4

Nie ma sprawy, jak tylko dorwe kumpla ze skanerem to zeskanuje i dam Ci znac na maila.

Pozdrawiam

[#7] Re: Solucje - Peryphelion.

@MarX, post #6

Dzięki wielkie z góry za fatygę :) - doceniam
[#8] Re: Solucje - Peryphelion.

@MarX, post #6

coz moge powiedziec....
Psygnosis w zasadzie byl prekursorem.....
A perihelion.... to gra z niesomowitym sugestywnym klimatem.... jakeigo brakuje tutejszym gierkom....na pc =(
szkoda....
Bo to naprawde zajebiscie nastrojowe cyberpunkowe klimaty ....
I ta muzyka =) az sie krew mi burzy....
Slucham sobie wlasnie muzyki.... z tej gry i mnei ciarki przechodza.... =)
Hired Guns tez niesamowita Gra.... RPG.....
Swietny nastroj.....
pozdrawiam..

[#9] Re: Solucje - Peryphelion.

@Buzgoth, post #5

Czy da się to uruchomić na a1200+040 bez zarejestrowanego
WHDLoad?
[#10] Re: Solucje - Peryphelion.

@Skobry, post #9

Tak, ale nie można zapisywać stanu gry. Taką możliwość otrzymuje się dopiero po zarejestrowaniu.
[#11] Re: Solucje - Peryphelion.

@mailman, post #10

czy aby na pewno? nie ma czasem w tej wersji opcji umozliwiajacej zapis na zwykle dyskietki? moze mnie pamiec myli, ale wydaje mi sie ze w niezarejestrowanej wersji opcja load/sace/format dziala tak jakby sie gralo z flopow.
[#12] Re: Solucje - Peryphelion.

@kempy, post #11

Mnie się zawsze wydawało, że WHDLoad dąży do tego, aby dyskietka już potrzebna nie była. Szczerze jednak powiem, że tego nie testowałem, bo WHDLoad mam zarejestrowany od czasów pierwotnych (chyba wersja 7.0) :D
[#13] Re: Solucje - Peryphelion.

@mailman, post #12

Chciałbym mieć takie problemy,ja nawet zainstalować nie mogę.
[#14] Re: Solucje - Peryphelion.

@skobry, post #13

z piratem jest to raczej trudne zadanie. wiem ze z ktoryms slavem udalo mi sie ta gre z whdload uzyc jednakze intra nie mialem. ;/ ale to bylo dawno i nieprawda... ;)

kurcze, nawet na stronie jednego z autorow periheliona (a nie perypheliona) nie znajduje sie oryginal, tylko crack paradoxu (plus winfellow). hmm...
[#15] Re: Solucje - Peryphelion.

@RipHead, post #8

Tak. Hired Guns to też fajna gierka. Jestem nawet gotów kupić oryginała aby tylko nie psuło mi saveów. Kilka razy zaczynałem grę i zawsze gdzieś w połówce rozwalało mi savy na dyskietce. Teraz mam zainstalowane HG na HDD, i mam pytanie czy na HDD też tak psuje savy, a jakbym tak je kopiował w trakcie gry... Czy komuś udało się wogóle przejść piracką wersję gry na Ami?

P.S: Zapraszam na http://republika.pl/hired_guns/. Niestety wtrąbiło mi gdzieś do niej hasełko i nie mogę już nic na niej zmienić. Chętnie ją reaktywuję na innym serwerze jeśli oczywiście ktoś będzie chciał :)

[#16] Re: Solucje - Peryphelion.

@Buzgoth, post #1

Panowie, calkowicie sie z wami zgadzam
Perihelion jak i Hired Guns to gierki jakich juz niema, klimat jest poprostu zarabisty, muzyka, az ciarki po dupie przechodza. No cud, miod i orzeszki.

Jak cos, to mam tez solucje do tej gierki wlasnie z Secret Service
Na upartego moge przescanowac u kumpla.
A skoro mam do czynienia z Amigowcami to warto spytac czy ktos z was niema przypadkiem gry na Amige: Starwoids (ale ja potrzebuje Full wersje, demko mam), mam tez wersje WHD ale jak ruszam z Winuae to tak jakby mial zamiar ladowac giere i zaraz sie resetuje i znowu laduje......i tak w kolko .
pomozcie, nie potrafie sobie z tym poradzic
pozdrawiam Amigowcow
tomek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem