[#1] Czy ktoś posiada grę TraumaZero ?
Czy ktoś posiada grę TraumaZero, pliki, muzykę cokolwiek, jeżeli sprowadzany oryginał ktoś ma to z przyjemnością bym kupił :)

Jeżeli ktoś nie wie o jaką grę chodzi, just look : www.clickteam.com

...tak na marginesie mam sprowadzanego Napalm'a
...koniecznie niech ktoś się zgłosi jak coś wie, lub ma, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam.
[#2] Re: Czy ktoś posiada grę TraumaZero ?

@Buzgoth, post #1

Sorry, nie www.clickteam.com a www.clickboom.com :D

hehe...
[#3] Re: Czy ktoś posiada grć TraumaZero ?

@Buzgoth, post #1

Możesz zamieścić ogłoszenine na giełdzie, że chcesz kupić oryginał. Mi się udało kupić oryginały zarówno TraumaZer0 jak i Napalm z drugiej ręki i sprzedawać nie mam zamiaru. Z rejestracją do portalu ClickBoom nie było później problemu (choć mój email wtedy z go2.pl doszedł po pół roku do ClickBoom...). A od ponad roku to i tak za darmo są dostępne te pliki co kiedyś były dla zarejestrowanych...

[#4] Re: Czy ktoś posiada grć TraumaZero ?

@grxmrx, post #3

Uuuu, szkoda, cóż spróbuję na giełdozie. W każdym razie wiem, że gra jest warta przysłowiowej świeczki, grałem w demko na amisi, chociaż na emulku(WinUAE) też. Tak czy siak, dzięki, ps.: jakbyś mógł, to wrzuć mp3 muzy z traumyZero na serwer, chociaż prawdopodobnie isę na to nie zgodzisz :)

Tak czy siak dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem