[#1] Nowe gry???
Czy na Ami w ostatnim czasie pojawiły się jakieś nowe gierki z super grafą. Może być taka jak w Myście i czy oprócz Queja, Sgogo, Wipeouta, Mysta, Napalma są inne gry z super grafą, które można pokazać Pctowcom???
[#2] Re: Nowe gry???

@Mleko, post #1

Pokazać można i gierki bez super grafiki. Nie ma sensu porównywać gier z Ami (nawet tych nowszych) z grami na PC/konsole. Po prostu nie ta epoka. No i super grafa na Ami!=super grafa na pc;). Trzeba poczekać na jakieś nowsze produkcje dla Pegasosa/A1, może wtedy będzie można mówić o super grafie i przyjemnej grze.
[#3] Re: Nowe gry???

@Mleko, post #1

Na Pegazie mozna pochwalic sie grami z MacaPPC. Na AONE tez pewnie bedzie mozna, ale poki co nie. No i jeszcze jest Linux :)
[#4] Re: Nowe gry???

@szulu, post #2

Owszem ale tytuły wymienione prze ze mnie w temacie głównym wedłyg mnie mają wystarczającą grafikę i można w nie przyjemnie pograć :D A żeby w coś pograć na PegazieII lub A1 to według mnie trzeba jeszcze poczekać co najmniej rok. :(
[#5] Re: Nowe gry???

@Andrzej Drozd, post #3

Gier kilka jest ponoć tworzonych lub ma być konwertowanych...Jeśli chodzi o te gry z grafiką 3D to najpierw trzeba ulepszyć/unowocześnić obslugę 3D dla systemu (to oczywiście jest w zasięgu twórców nowych systemów Amigi jak i ludzi, którzy z nimi współpracują) i później jeśli znajdą się ludzie (a takich jest mało, a i im sie może zwyczajnie nie chcieć lub mogą nie mieć czasu) to można by było nie tyle tworzyć co konwertować w najgorszym przypadku jakieś darmowe gry.

[#6] Re: Nowe gry???

@grxmrx, post #5

A może my Amigowcy się zmobilizujemy i napiszemy jakąś super gierke. Ja zabardzo nie bo oprócz w Guide nie umiem programować w niczym?
[#7] Re: Nowe gry???

@Mleko, post #6

Co najwyżej można znaleźć takich co zmobilizują się do wysłania jakiejś nie mającej sensu petycji. Siłą woli przecież gry nie zrobisz. Choćby usiadło tysiąc atletów i każdy z nich zjadł tysiąc kotletów i później zaczął każdy chuchać i dmuchać to żadna gra z takiej operacji się nie wytworzy.

[#8] Re: Nowe gry???

@grxmrx, post #7

Ale może coś apeluje do wszystkich żeby ktoś się zmobilizował. Jakiejś pomocy moge udzielic poprzez kontakt z pewnym Panem M.S.
[#9] Re: Nowe gry???

@Mleko, post #8

Zróbmy FRANKO 2 NO MERCY
Dokonczmy to co zaczelo WORLD SOFTWARE
[#10] Re: Nowe gry???

@Rafał, post #9

czy oprócz Queja, Sgogo, Wipeouta, Mysta, Napalma są inne gry z super grafą, które można pokazać Pctowcom???

widze, ze kolega ma komplexy, bo sie w szkole z niego koledzy smieja. nadal podoba ci sie bycie amigowcem? a moze przestaniesz beszczelnie rulezowac?

które można pokazać Pctowcom???

sorry, ale tak mi sie podoba ten teks, ze nie moglem sie powstrzymac :) hehe
[#11] Re: Nowe gry???

@KAM_, post #10

Ja z Ami jeżdżę po sklepach z blaszakami i prezentuje ją więc trzeba pokazać gierki. A grać też lubię i wole gry z suuuppppppppppppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrr grafą. A koledezy już się nie śmieją. Nawet niektórzy przychodzą się pobawić moją Ami.
[#12] Re: Nowe gry???

@Rafał, post #9

Co t za gra nie słyszałem o niej.
[#13] Re: Nowe gry???

@Mleko, post #11

Normalnie mało nie popłakałem się ze śmiechu Rozumiem, że wsiadasz do autobusu/tramwaju z Amigą i monitorem pod pachą i jeździsz nawracać sprzedawców??? I w jakim celu robisz te "pokazy"?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem