[#1] amiga CD32 składanka 200gier
mam takie pytanko zamówiłem na alegro składankę 200 gier na CD32 i dostałem ale nie działa sprzedający twierdzi że sprawdzał i u niego działa co jest pomóżcie ???
[#2] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@Jabba, post #1

Płyta jest tłoczona czy wypalana ? Sprawdź na opakowaniu, czy płytka jest samobotująca! Bo jeśli nie to musisz mieć coś więcej niż tylko CD32. A może testujesz ją na innym sprzęcie? Podaj więcej informacji!

[#3] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@el, post #2

płytka jest wypalana i sprzedający twierdził że ja u siebie sprawdzał i działała bez problemu a u mnie nie a inne płytki działają
[#4] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@Jabba, post #3

Moze sprzedajacy uzywal jej na promodule i nienagral systemu? Sprawdz na komputerze (jakimkolwiek) czy plyta zawiera katalogi C,S itp. Dodatkowo plyta musi byc bootowalna.
[#5] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@Jabba, post #3

Jeśli nie wiedziałeś przed licytacją, że to
"piracka" wersja, to żądaj oryginału tak jak
to wynika ze zdjęcia aukcji i opisu.

Co to znaczy, że inne płytki działają?
Jakie, wypalane?

Nadal nie podajesz sprzętu na jakim
uruchamiasz wypalaną płytkę!
CD32? CDTV? ...?
[#6] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@el, post #5

płytka zawiera katalogi s,c i jest butowana mam amigę CD32 i na niej ją testuję przegrałem ją jeszcze raz na płytkę verbatim datalife z prędkością 1X ale to nic nie pomogło
[#7] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@Jabba, post #6

Jak jest bootowalna, to powinna Ci się jakaś wybierajka albo system wczytać. Jak nic nie wczytuje to raczej nie jest bootowalna. Jak nie ma wybierajki, to pewnie każdą grę musisz odpalać z katalogu ręcznie.
[#8] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@szulu, post #7

jak włożę płytkę do amigi to włącza się odtważacz ten do odtważania muzyki ale zaraz znika żeby po chwili znowu się pojawić i tak w kółko ?
[#9] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@Jabba, post #8

Coś mi się wydaje, że ta płyta nie jest bootowalna. Widocznie ktoś Cię zrobił w bambuko, a te gry może odpalał na A1200 z cd. Znając życie ktoś wrzucił do nero albo makecd pliki z oryginalnej płyty i wypalił. Zapomniał, że płyta musi być bootowalna....
[#10] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@szulu, post #9

hmmm, moze koles cos powalil przy nagrywaniu i wcale tego nie sprawdzal.
mam ta skladanke, nie wymaga zadnego promodule czy czegos w tym stylu. ma bardzo fajnie zrobione menu i jest za....rabista sprawa. hmm a czy Twoje cd32 czyta inne plytki?
[#11] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@jaro, post #10

ta skladanke normalnie kopiuje sie pod jakimkolwiek programem.... (1:1)
[#12] Re: amiga CD32 składanka 200gier

@jaro, post #11

No dokladnie Jaro..... =) , masz te skladanke ode mnie i normalnie dziala ...
Laduje sie bez zadnych problemow...
A co do wypalania to nie bylo problemow, bo mam iso i wystarczy kazdy program do wypalania ....
Pozdrawiam.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem