[#1] FastQuake
mam pytanko: istnieje jakas inna wersja patch'a FastQuake, ktory nie robilby zwisow podczas grania w niektorych planszach.

moze ktos na wlasna reke zmodyfikowal tego patch'a, to bylbym wdziczny za podeslanie.
a co do objawow, ktore mnie w nim wkurzaja to m.in. zle teksturowanie w pewnych momentach oraz tzw. "shellowy zwis ppc" podczas ladowania kolejnych etapow.gdyby nie to ze patch ten znaczaco przyspiesza mi quake'a to dalbym se spokoj (i nie piszcie mi ze jest QBoost, bo nie dosc ze dziala on u mnie wolniej od FastQuake to jeszcze plansze sa strasznie okrojone wizualnie;w koncu mam ppc i voodoo to chce sobie pograc w full detail)

pozdrawiam
stebel
[#2] Re: FastQuake

@stebel, post #1

Masz VooDoo, to sobie GlQuakea zciagnij, bedzie chodzil szybciej i wygladal lepiej.
Pozdrawiam
[#3] Re: FastQuake

@emeck, post #2

i wlasnie tego uzywam i ten patch sie z tym rabie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem