[#1] Quake2
To jak to jest z tym portem Q2?
Jest czy go nie ma? (tzn. wiem, że gdzies jest, ale gdzie? ;))
Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie?

[#2] Re: Quake2

@Jarek, post #1

http://www.matay.pl/index.php?id=opis&nr=33&ps=1055384493
[#3] Re: Quake2

@reactor, post #2

reactor napisał(a):

> http://www.matay.pl/index.php?id=opis&nr=33&ps=1055384493

Mam już jednego Quake'a 2 :) (był dużo tańszy;))
Tzn. że już nigdzie nie da się dostać portu Q2, który korzysta z PCetowej wersji Q2 i który był kiedyś na Aminecie?
[#4] Re: Quake2

@Jarek, post #3

Mam ten port ( z aminetu).Jesli chcesz to moge wyslac.....
[#5] Re: Quake2

@waldiamiga, post #4

Byłbym bardzo wdzięczny... :)
[email]gurumedyk@wp.pl[/email] (ale jak długo jeszcze będzie WP istniało?... ;))
[email]teasel@gazeta.pl[/email]

[#6] Re: Quake2

@Jarek, post #1

jest od jakiegoś roku. przeszedłem tą grę na amidze po raz drugi (pierwszy na psx`sie) - polecam! tylko bez ppc i karty gfx zapomnij........
[#7] Re: Quake2

@Jarek, post #5

(ale jak długo jeszcze będzie WP istniało?...)

Dwaj pozostali udziełowcy (poza TP) już zapowiedzili, że wykupią WP, gdy ta ogłosi upadłość, więc raczej nie masz co się obawiać :D
[#8] Re: Quake2

@waldiamiga, post #4

Jesli to mozliwe to tez bym prosil o ten port, mam Q2 zCD-Action ale nie mam amigowego pliku wykonywalnego, i jeszcze jedno pytanie na BPPC 64 ram bez karty gfx ryszy ? Jak nie to i tak bym o niego prosil moze sobie karte kupie :)
Podaje adres:
[email]
emeck@wp.pl
[/email]
albo:
[email]
emeck@xl.wp.pl
[/email]
[#9] Re: Quake2

@waldiamiga, post #4

jak to nie sprawi problemu to tez bym chcial go dostac:)
moj mail to stebel@poczta.fm
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem