[#1] problem z ishar'em
Mam problem z wyborem jezyka , pod winuae wybieram go klawiaturą numeryczną , a ja mam a600 .
Czy mozna cos z tym zrobić ?

Z góry dzićkuje
Pozdr.
[#2] Re: problem z ishar'em

@gLitch, post #1

Był kiedyś emulator klawiaturki numerycznej dla A600.... poszukaj na Aminecie lub starych dyskach(lub płytkach cd) "Magazynu Amiga" :)

[#3] Re: problem z ishar'em

@aMifan, post #2

i co z emulatora jesli gra jest niesystemowa? zreszta cala seria ishtar na amige byla chyba pisana w pascalu =) - bo wlecze sie niemilosiernie. bez 1200 z fastem lepiej sie do tego nie zabierac. owszem, mozna grac na a500 ale po co sobie nerwy psuc? lepiej juz po raz kolejny skonczyc jakiegos dungeon crawlera jak "black crypt" czy "crystal dragon". ;)

i jesli ishtar to tylko trojka...
[#4] Re: problem z ishar'em

@kempy, post #3

...zgadzam sie z przedmowca. Przejdzmy od slow do czynow...
[#5] Re: problem z ishar'em

@gLitch, post #1

Programik nazywa się "Numpad" i emuluje klawiaturę numeryczną na a600 :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem