[#1] problem z WHDLoad
Od niedawna mam problem z WHDLoad`em. Przy uruchamiani jakiejkolwiek gry wywala mi task error i nic się nie chce uruchomić. Mam MCP, wybieram remove i moge dalej pracować na systemie. Próbowałem uruchamieć bez sekwencij, ale też nic nie dało.
[#2] Re: problem z WHDLoad

@biolog, post #1

Jeśli nic nie zmieniałeś w systemie to może jakiś wirus?

[#3] Re: problem z WHDLoad

@grxmrx, post #2

Dzieje się tak po ostatnich problemach z kompem. Wirus raczej nie bo jak naprawiłem ami to sprawdziłam wszystko antyvirusem.

P.S.
Skąd ten tekst: "obiektywność to stan umysłu, nie stan posiadania". Masz może coś wspólnego z filozofią
[#4] Re: problem z WHDLoad

@biolog, post #1

Wpisz w oknie CLI - WHDLOAD (bez parametrów) i zobacz czy też wyrzuci Task Error. Spróbuj też innych wersji WHDLoad.
[#5] Re: problem z WHDLoad

@biolog, post #3

biolog napisał(a):

> Skąd ten tekst: "obiektywność to stan umysłu, nie stan
> posiadania". Masz może coś wspólnego z filozofią

Mam niewiele wspólnego z filozofią :) Ten tekst to wypowiedź jednego ze znajomych amigowców, podany został przy okazji tematu (w takim kotekście, że w mojej głowie się nic nie zmieni bez względu na to co będę posiadał i używał) Pegasosa II, którego zamówiłem jakis czas temu.
Chodzi o to, że nie popadne w skrajności fanatyka tylko dlatego, że będę użytkownikiem Pegasosa.
AmigaOne jak i AmigaOS4 nadal mnie interesują tak samo jak wcześniej i będą tak samo interesowały. Nie popadne w skrajności i nie stane się stronniczy. Problem w tym, że nie jestem pewien czy wszyscy to zrozumieją, stąd ten cytat.

[#6] Re: problem z WHDLoad

@mailman, post #4

Wpisywałem w shell`u samo polecenie whdload i wtedy nic nie wyrzucał, no może poza tym że nie może znaleźć pliku .slave. Próbowałem starszych wersji whdload`a i także wywalało taskerror.
Zaczęłem się zastanawiać, czy jedynym lekarstwem na to jest zarejstrowanie tego bardzo przydatnego (przynajmniej dla mnie) pakietu

P.S.
Przy okazji jst też wyrzuca task error.
[#7] Re: problem z WHDLoad

@biolog, post #6

Wynika z tego że problem nie tkwi w WHDLoad, lecz w wersji gry lub slave. A skoro problemy nastąpiły po jakichś zaburzeniach sprzętowych, winą może być też to.
[#8] Re: problem z WHDLoad

@mailman, post #7

Problemem raczej nie jest ani Whdload ani pliki .slave ponieważ żadne nie chcą działać. Kłopoty pojawiły się po problemach z 4xeide. Terez 4xeide jest bez zarzutu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem