[#1] Syndicate - problem ;(
Witam

Po dluugich bojach postanowilem sie zwrucic o pomoc ;)


Sprzet mam taki jak w podpisie i nie moge odpalic w/w gierki. Usunolem karte i na golej 020 gra pieknie smiga.. a jak wsadze apollo to jest qpa.. Od razu mowie ze karta dziala jets 100%.. ma ktos jakis pomysl ? moze syndiate nie jest kompatybilny z 040 ? a moze ktos ma apollo i zainstalowal syndykata poprzed WBload ?


i 2gie pytanko.. ma ktos moze taka gierke.. Gobblers ?

z gory thz za odpowiedzi :)

Pozdrawiam!

[#2] Re: Syndicate - problem ;(

@Arven, post #1

U mnie spoko dzialala na Apollo , tylko przy wychodzeniu zawsze sie wieszala . Sprobuj moze bez s-s . Przy Twoim konfigu polecam Sindicate na emulowanym Mac'u - wyglada ladniej w wysokiej rozdzialce .

[#3] Re: Syndicate - problem ;(

@Darek S., post #2

Sprawę z zawieszaniem się przy wyjściu rozwiązuje WHDLoad (u mnie nie dość, że się wieszał to jeszcze padała walidacja).
[#4] Re: Syndicate - problem ;(

@mailman, post #3

Faktycznie , teraz sobie przypomnialem - wyczyscilem wtedy cala partycje i zostawilem tylko Syndicate zeby sie szybciej walidowala .

[#5] Re: Syndicate - problem ;(

@Darek S., post #4

No, ciekawy sposób, nie powiem. Całą partycję przeznaczyć tylko dla jednej gry...

[#6] Re: Syndicate - problem ;(

@OSH, post #5

No i co z tego? Ja mam np. Settlers na oddzielnej partycji. Po prostu czasem tak trzeba.
[#7] Re: Syndicate - problem ;(

@KAM_, post #6

A nie prościej jednak z tego WHDLoad skorzystać?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem