[#1] problemy z WHDLoad (karta turbo)
Witam,
Jakiś czas temu kupiłem sobie proste turbo mtec 1230/28 rtc. Od czasu kiedy zainstalowałem kartę w a1200 gry na WHDLoad przestały działać. Aby odpalić inny program muszę resetować amigę. Sam program chyba się uruchamia (pojawia się ekran z informacją że jest to wersja niezarejestrowana). Potem nic! Nie pojawia się okno gry. Przed zainstalowaniem karty gry uruchamiały się bezproblemowo. Wszystkie inne programy na a1200 działają prawidłowo. Czy ktoś wie jaka jest przyczyna i jak ją usunąć. Niestety za wiele to nie wiem o amidze i WHDLoad.
Z góry dziękuję za pomoc!
Chris
[#2] Re: problemy z WHDLoad (karta turbo)

@Chris, post #1

Można spróbować włączyć w tooltype'ach opcję NOMMU. POwinno pomóc.

[#3] Re: problemy z WHDLoad (karta turbo)

@OSH, post #2

gdzie tego szukać ? :)
[#4] Re: problemy z WHDLoad (karta turbo)

@Chris, post #3

Czego? Tooltype podaje się w ikonce lub jako parametr (gdy uruchamiasz program/grę z shella).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem